анализ сайта Joomla
перенести сайт на joomla 2.5

اولین نگارش در 21 خرداد 1393
تعداد بازدید: 2134
چاپ

جشن میلاد یگانه منجی عالم بشریت در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد

Nimeshaban1

Nimeshaban

در آستانه میلاد خجسته یگانه منجی عالم بشریت، حضرت مهدی (عج)، آیین جشنی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وب دا در روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛ در این آیین که در تالار اجتماعات 22بهمن ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد، با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و مذهبی، میلاد حضرت قائم (عج) با حضور کارکنان دانشگاه گرامی داشته شد.

رییس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این آیین اظهار کرد: جشن میلاد امام زمان (عج) یکی از اعیاد مذهبی ما مسلمانان است که برای همه ما تداعی گر خاطرات شیرین است.

دکتر سیاوش باباجعفری ادامه داد: این جشن همواره در جای جای کشور برگزار شده و از زمان کودکی نیز آیین های این جشن بزرگ را به یاد داریم.

حجت الاسلام نوایی نیز با بیان اینکه مسلمانان باید به فلسفه شناخت امامان آگاهی یابند، گفت: برگزاری چنین جشن هایی نیز در هیمن راستا بوده و به فرموده امام علی (ع)، ارزش و منزلت هر انسانی وابسته به معرفت او است.

وی امامان را حجت خداوند عنوان کرد که باید در مسیر شناخت آنان گام برداریم و افزود: در آیه اولی الامر نیز اطاعت از امامان بر مومنین واجب شده و این فرمانبرداری مستلزم شناخت آنان است.

حجت الاسلام نوایی ابراز داشت: شناخت امامان به بینش عمیق در دین و دستیابی به اسلام اصیل می انجامد و بر اساس احادیث دینی نیز، مرگ بدون شناخت امام عصر، مرگ در جاهلیت است.

پایان خبر

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 08 بهمن 1393 12:00

авто-детали
новинки кинематографа

ایمن شده توسط وب سایت جومینا