анализ сайта Joomla
перенести сайт на joomla 2.5

اولین نگارش در 15 مرداد 1393
تعداد بازدید: 2225
چاپ

کارشناسان معاونت توسعه دانشگاه با شیوه های جدید خبرنویسی آشنا شدند


خبرنویسیخبرنویسی

 

کارشناسان فعال در زمینه روابط عمومی در معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز با شیوه های جدید خبرنویسی آشنا شدند .

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه ، مدیر روابط عمومی در جلسه آموزشی برگزار شده در این مدیریت ، گفت : به روز نمودن اطلاعات فعالان در حوزه روابط عمومی از موارد قابل توجهی است که مدیریت روابط عمومی این مهم را در دوره جدید از معاونت توسعه آغاز نموده است.

دکتر احمد رضازاده افزود: فعالیت ها و خدمات قابل توجهی در واحدهای مختلف معاونت توسعه دانشگاه انجام می شود که فعالان در این حوزه با آشنا شدن با مفاهیم و ارزش های خبری ، می توانند در انتقال آن ها به رسانه ها و در نهایت اطلاع رسانی عمومی ، نقش موثری داشته باشند.

وی اظهار داشت : توجه به روابط عمومی و اطلاع رسانی الکترونیک در شرایط امروز دارای اهمیت ویژه ای است که در این راستا تقویت سایت مربوط به معاونت توسعه ضروری به نظر می رسد .

دکتر رضازاده بیان کرد : اطلاع رسانی های صحیح و به موقع ، مسوولان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد و آنان را در همکاری با روابط عمومی ها ترقیب می کند .

وی گفت : تقویت و یکدست شدن روابط عمومی واحدهای مختلف دانشگاه ، موجب تقویت اطلاع رسانی در زمینه تمامی خدمات دانشگاه در جامعه می گردد که دستیابی به این هدف با همکاری تمامی فعالان در این عرصه امکان پذیر می شود.

شرکت کنندگان در این جلسه آموزشی با مراحل تهیه خبر ، عناصر خبری ، ارزش های خبری ، ساختار خبر ، شیوه های نگارش خبر و سایر اطلاعات خبرنویسی آشنا شدند.

 

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 08 بهمن 1393 12:19

авто-детали
новинки кинематографа

ایمن شده توسط وب سایت جومینا