анализ сайта Joomla
перенести сайт на joomla 2.5

اولین نگارش در 21 -2669
تعداد بازدید: 1702
چاپ

معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز : تمامی 24 هزار کارمند دانشگاه علوم پزشکی شیراز نمونه هستند

 

 

Karmand1 Karmand2

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز تمامی 24 هزار کارمند دانشگاه در نقاط مختلف استان فارس را نمونه و شایسته تقدیر دانست .

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه ، دکتر افشین امینی در مراسم قدردانی از کارکنان نمونه دانشگاه ، افزود :بر اساس آیه شریف قرآن که هر کس جان یک انسان را نجات بخشد مانند آن است که جان بشریت را نجات داده ، کارکنان حوزه سلامت به طور مستقیم یا غیر مستقیم به این مهم می پردازند .

وی اظهار داشت :امسال سیاست های کلی سلامت توسط مقام معظم رهبری اعلام شد که این سیاست ها مصداق آنچه بود که ما سال ها در حوزه سلامت آرزومندش بودیم .

دکتر امینی بیان کرد : مواردی که سال ها احساس می شد که از مشکلات حوزه سلامت است در این سیاست ها با ظرافت و به ریز به آنها پرداخته شده که می توانند نجات بخش سلامت کشور باشند .

وی گفت : اجرای برنامه تحول نظام سلامت اتفاق خوب دیگری بود که امسال در حوزه سلامت محقق شد زیرا با توجه به هزینه های بالای درمان ، ارجاع بیمار به خارج از بیمارستان برای تهیه دارو و تجهیزات پزشکی و بالا بودن آمار سزارین اجرای این برنامه ، رضایت مندی قابل توجه مردم را به دنبال داشته است .

دکتر امینی افزود :موفقیت این برنامه که از نیمه اردیبهشت امسال آغاز شده، در همین زمان اندک حاصل شده است به گونه ای که مقام معظم رهبری نیز بر تداوم آن تاکید نموده اند .

وی اظهار داشت :اجرای این برنامه ها سال پر کاری را برای کارکنان دانشگاه رقم زده است واین مسئله وظیفه ما را در قدردانی ازکارمندان دو چندان می کند .

دکترامینی با اشاره به اینکه اولویت اول کارکنان در معاونت توسعه فراهم نمودن رفاه کارکنان است ، گفت :رضایت مندی مردم از خدمات سلامت امسال بیشتر شده است که حاصل تلاش های کارکنان در واحد های مختلف می باشد و جای تقدیر فراوان دارد .

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 08 بهمن 1393 11:56

авто-детали
новинки кинематографа

ایمن شده توسط وب سایت جومینا