анализ сайта Joomla
перенести сайт на joomla 2.5

اولین نگارش در 18 شهریور 1393
تعداد بازدید: 2727
چاپ

رضایت مندی معاون دفتر فنی وزرات بهداشت از اجرای برنامه عمرانی و طرح هتلینگ در فارس 

 طرح هتلینگ  طرح هتلینگ
  طرح هتلینگ

معاون دفتر فنی وزرات بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی اجرای برنامه عمرانی و طرح هتلینگ در بیمارستان های فارس را رضایت بخش اعلام کرد .

به گزارش خبرنگار وب دا در روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛ مهندس احمری در سفر به شیراز ، همراه با کارشناسان مدیریت فنی دانشگاه از چگونگی اجرای بسته هتلینگ بیمارستان های دولتی استان فارس بازدید نمود .

معاون دفتر فنی وزرات بهداشت در این بازدیدها ازحسن اجرای برنامه عمرانی و طرح هتلینگ درفارس ابراز خرسندی نمود وجهت فازدوم طرح فوق قول مساعدت داد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این خصوص گفت : با اجرای برنامه تحول نظام سلامت در کشور و در راستای اجراي بسته " ارتقاي كيفيت خدمات هتلينگ بيمارستاني" برای ارایه خدمات مطلوب و مناسب به هموطنان شریف وعزیز، دانشگاه علوم پزشکی شیراز با توجه به اهمیت چگونگی اجرای طرح فوق، برنامه ریزی جهت افزایش سطح ارتقای کیفی واحدهای درمانی تحت پوشش خود را به صورت جدی آغازنمود.

دکتر افشین امینی افزود : بر همین اساس فعالیت های انجام شده در بیمارستان های دانشگاه توسط مهندس احمری و مهندس عباسی مورد ارزیابی قرار گرفتند که نتیجه عملکرد در این حوزه رضایت بخش اعلام شد .

وی بیان کرد : طی این بازدیدها که از16 بیمارستان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سطح استان فارس و همچنین بیمارستان های فسا،جهرم و یاسوج انجام شد، ارزیابی وضعیت موجود هتلینگ و همچنین عملیات عمرانی بیمارستان ها مورد کارشناسی و بررسی قرارگرفت.


 


آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 08 بهمن 1393 12:15

авто-детали
новинки кинематографа

ایمن شده توسط وب سایت جومینا