اولین نگارش در 20 مهر 1393
تعداد بازدید: 2869
چاپ

بازدید سرزده معاون توسعه دانشگاه از سلف سرویس مرکزی دانشجویان

 

 سلف مرکزی سلف مرکزی

 

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در بازدید سرزده معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از سلف سرویس مرکزی ، خدمات این واحد را رضایت بخش اعلام کردند .

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه دانشگاه ، در این برنامه که همزمان با صرف وعده ناهار در سلف سرویس مرکزی دانشجویان صورت پذیرفت، دکتر امینی معاون توسعه مدیریت و منابع به همراه دکتر ایرجی قائم مقام و همچنین حسن شاهی رییس دفتر معاونت توسعه ضمن بازدید از آشپزخانه و تالارهای غذاخوری دانشجویان واقع در خیابان نشاط، در گفتگوهای صمیمانه با دانشجویان، نظرات ایشان را در خصوص کمیت و کیفیت وعده های مختلف غذایی و دیگر مسائل مربوط جویا شدند .

دکتر امینی پس از اتمام بازدید، طی جلسه ای با حضور مسئول سلف سرویس مرکزی دانشجویان ، معاون فرهنگی و دانشجویی و همچنین مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه که در محل حضور یافتند، با تشکر از تلاش تمامی دست اندرکاران تهیه غذای سالم و مطبوع برای دانشجویان و با اعلام خرسندی از رضایت مندی کلی دانشجویان که در این بازدید مشاهده شد، با تأکید بر همکاری معاونت توسعه، پیشنهاداتی را برای رفع برخی مشکلات و نواقص موجود در این خصوص ارایه نمود.

بررسی امکان واگذاری مجموعه سلف سرویس مرکزی به بخش خصوصی برای بهینه سازی ارایه خدمت، ارتقای وضعیت بهسازی و بهداشتی، زیباسازی تالارهای غذاخوری، بررسی اقلام مورد نیاز، نگاه علمی و تخصصی به برنامه غذایی، اصلاح الگوی مصرف و تأکید بر جلوگیری از اسراف و دور ریز غذا، بررسی وضعیت نیروی انسانی سلف سرویس مرکزی، بررسی و رفع مشکلات رفت و آمد وقت گیر دانشجویان برای صرف غذا و نظرسنجی فراگیر از دانشجویان از جمله موارد مطرح شده در این جلسه بود.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در خصوص تجهیز تالارهای غذاخوری این مجموعه به نمایشگرهای تلویزیونی با اندازه مناسب، تعویض یا بهینه سازی صندلی های خراب و فرسوده و نیز تأمین برخی اقلام مورد نیاز این مجموعه قول همکاری داد.

همچنین مقرر گردید مشکلات دیگر تالارهای غذاخوری دانشجویان نیز توسط معاونت دانشجویی فرهنگی شناسایی گردیده و ضمن همکاری معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، در حد امکان برای رفع این مشکلات، اقدام گردد.

پایان خبر

 

 

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 08 بهمن 1393 12:05
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا