анализ сайта Joomla
перенести сайт на joomla 2.5

اولین نگارش در 28 مهر 1393
تعداد بازدید: 2188
چاپ

مدیر تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد:علوم پزشکی شیراز با بررسی بیش از 8 هزار پیشنهاد ،دانشگاه پیشرو کشور در نظام پیشنهادات

Tahavoldrfasihi3 Tahavoldrfasihi4
Tahavoldrfasihi1 Tahavoldrfasihi2

 

 

مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه 8 هزار و 854 پیشنهاد در واحدهای مختلف دانشگاه مورد بررسی قرار گرفته است ، گفت : این دانشگاه در بین تمامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور به عنوان دانشگاه پیشرو در زمینه نظام پیشنهادات معرفی شده است .

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه ، دکتر حامد فصیحی نیا در آیین تقدیر از واحدهای برتر در زمینه تحول اداری ، افزود: تحول اداری شامل 9 کمیته مستند سازی ، منطقی نمودن اندازه دولت ، نظام پیشنهادات ، تکریم ارباب رجوع ، فناوری اطلاعات ، سلامت اداری ، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات ، اصلاح ساختار ، تشکیلات و طبقه بندی مشاغل و کمیته آموزش و توانمندسازی است .

وی اظهار داشت :در طول سال عملکرد هر کدام از این کمیته ها مورد پایش قرار می گیرد و در نهایت ، پایان سال این ارزیابی ها با حضور مسوولان و کارشناسان کمیته های تحول اداری هر واحد برگزار می گردد تا عملکرد هر واحد پس از بررسی و ارزیابی ها ، رتبه بندی شود .

دکتر فصیحی نیا با اشاره به اینکه عملکرد کمیته های مختلف تحول اداری دانشگاه در سال 92،بر اساس شاخص های کشوری اعلام شده از طرف هیات دولت ، رشد قابل توجهی داشته اند ، بیان کرد : واحدهای مختلف دانشگاه در 4 گروه مورد ارزیابی قرار گرفتند که گروه های مختلف شامل بیمارستان های شیراز ، شبکه های بهداشتی درمانی ، بیمارستان های شهرستانها و دانشکده ها می باشند.

وی گفت: براساس رتبه بندی های انجام شده ازبین تمامی بیمارستان های شیراز ، بیمارستان های شهید فقیهی ، شهید دکتر چمران ، حضرت زینب (س) ، نمازی ، حافظ و امیر به ترتیب رتبه های اول تا ششم را کسب نمودند.

دکتر فصیحی نیا افزود:دانشکده پیراپزشکی رتبه اول را در گروه دانشکده ها به خود اختصاص داد و در بین مراکز بهداشتی درمانی نیز مرکز بهداشت شهدای انقلاب شیراز و شهدای والفجر شیراز به ترتیب رتبه های اول و دوم را بدست آوردند.

وی اظهار داشت: در گروه بیمارستان شهرستان های فارس ، بیمارستان های شهید مطهری مرودشت و امام خمینی (ره) استهبان به طور مشترک رتبه اول را کسب کردند.

دکتر فصیحی نیا گفت: سه پیشنهاد نیز به عنوان پیشنهادات برتر سال 92 دانشگاه برگزیده شدند که پیشنهاد تشکیل واحد دیالیز صفاقی در بیمارستان و درمانگاه های شیراز از طرف گروهی 9 نفره ، پیشنهاد تولید بانک آموزشی نمونه های بالینی دانشگاه از طرف دکتر محمد حبیبی و پیشنهاد تشکیل دوره فلوشیب پزشکی از طرف یک گروه 3 نفره به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب نمودند .

وی بیان کرد : به هر پیشنهاد برتر مبلغ 4 و نیم میلیون تومان به عنوان هدیه تقدیم شد که این مبلغ از محل درآمد صرفه جویی های ناشی از اجرای این پیشنهادات تامین گردید.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 08 بهمن 1393 11:53

авто-детали
новинки кинематографа

ایمن شده توسط وب سایت جومینا