اولین نگارش در 28 مهر 1393
تعداد بازدید: 3248
چاپ

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار فارس : دانشگاه علوم پزشکی شیراز شاخص ترین دستگاه استان در اجرای تحول اداری است

 

Tahavoljamali1 Tahavoljamali2

 

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار فارس ، دانشگاه علوم پزشکی شیراز را به عنوان شاخص ترین دستگاه در بین تمامی دستگاه های اجرایی و خدماتی استان در زمینه اجرای شاخص های تحول اداری ، معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، مهندس احد جمالی با حضور در آیین قدردانی از واحدهای برتر دانشگاه در زمینه تحول اداری ، افزود :تحول اداری در این دانشگاه و زیر مجموعه هایش به عنوان شاخص در بین دستگاه های اجرایی و خدماتی استان فارس مطرح است که انجام ارزیابی های داخلی توسط این مجموعه از نقاط مثبت و قابل توجه است .

وی اظهار داشت : اخلاق مداری از موارد مهم در تکریم ارباب رجوع است که خوشبختانه در بین فعالان در سیستم سلامت این موضوع با ارایه خدمت به تمامی انسان ها با هر دین و موقعیتی ، قابل مشاهده می باشد .

مهندس جمالی بیان کرد :دولت تدبیر و امید در راستای منویات مقام معظم رهبری ، 50برنامه را در راستای تحول اداری برای 30دستگاه اعلام کرده که بیشتر برنامه های اجرا شده در دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، جزو همان 50 برنامه هستند .

وی گفت : دانشگاه علوم پزشکی شیراز در زمینه اجرای شاخص های تحول اداری در حال حاضر ، موفق است و امیدواریم که در راستای پیشرفت بیشتر گام بردارد و همچون گذشته ، تمامی برنامه ریزی های خود را در راستای ارایه بهترین خدمات به مردم متمرکز نماید.

گفتنی است در این مراسم از مهندس احد جمالی و جمعی از همکاران ایشان در معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس به عنوان گروه همکار دانشگاه علوم پزشکی شیراز در اجرای تحول اداری قدردانی شد.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 28 مهر 1393 11:52
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا