анализ сайта Joomla
перенести сайт на joomla 2.5

اولین نگارش در 29 مهر 1393
تعداد بازدید: 2203
چاپ

نظارت دقیق مدیریت فنی برای تسریع در پروژه های دانشگاه علوم پزشکی شیراز ،از لامرد آغاز شد

 

 IMG 6330  IMG 6270

 

 

مدیر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از آغاز نظارت های مدیریت فنی برای بررسی و تسریع در به بهره برداری رسیدن پروژه های دانشگاه ،با سفر به شهرستان لامرد خبر داد .

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه ،مهندس کرامت اله افراشی افزود : امروز ،بیست و نهم مهر ماه ، پیش از اذان صبح تیم مدیریت فنی دانشگاه با همراهی 10 مسوول و کارشناس واحد های مختلف این مدیریت ،برنامه بازدید از پروژه های شبکه های بهداشتی درمانی استان را با سفر به لامرد آغاز کردند .

وی اظهار داشت : بر اساس برنامه پیش بینی شده ،مقرراست که پروژه های مختلف دانشگاه را در سطح استان مورد پی گیری و کنترل قرار دهیم و این امر حداکثر هر 2 هفته یکبار با سفر به یک شبکه بهداشتی درمانی محقق می شود .

مهندس افراشی بیان کرد :انجام هر پروژه توسط گروهی از همکاران که در زمینه های مختلف از جمله طراحی ،تاسیسات ،برآورد و امور قراردادها فعالیت می کنند ،امکان پذیراست و بر این اساس در قالب تیمی 10 نفره متشکل از فعالان در واحدهای مختلف به لامرد سفر کرده ایم تا از نزدیک پروژه های در حال احداث را از نظر کمی ،کیفی و رعایت استانداردهای لازم کنترل نماییم.

وی گفت :تیم مدیریت فنی از نزدیک پروژه های مختلف را بازدید می کنند و در صورت وجود مشکل ،موارد را برای رفع به پیمانکار ارایه می دهند و در همان مکان مشکلات پی گیری می شود و در صورت لزوم در ستاد مطرح و پی گیری می گردد .

مهندس افراشی افزود :در سفر به شهرستان لامرد پروژه های مختلف مورد بازدید و بررسی قرار می گیرند که بیمارستان جدید لامرد ،بیمارستان علامرودشت و ساختمان شبکه بهداشت لامرد از جمله آنها می باشند .

 

 

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 05 آبان 1393 07:55

авто-детали
новинки кинематографа

ایمن شده توسط وب سایت جومینا