اولین نگارش در 08 آذر 1393
تعداد بازدید: 3095
چاپ

بررسی دستاوردها و توانمندی های حوزه معاونت توسعه با حضور قائم مقام وزیر بهداشت

 

دکترحریرچی دکترحریرچی

 

 

 

عملکرد و فرایندهای اختصاصی حوزه های مختلف معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور دکترحریرچی قائم مقام وزیر ، دکترجدیان و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه مورد بحث وبررسی قرارگرفت .

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه ، دکتر افشین امینی، معاون توسعه دانشگاه در این خصوص گفت :با توجه به توانمندی ها و قابلیت های اجرایی حوزه های مختلف معاونت توسعه ،خلاصه ای ازعملکرد و دستاوردهای این معاونت در زمینه امورمالی و بودجه ریزی و منابع انسانی ارائه شد.

وی همچنین با اشاره به اجرای نرم افزار رشد به همت معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، بیان کرد :این سامانه شامل امکاناتی از جمله پرونده کارکنان ، احکام ، تشکیلات ، نقل و انتقال و ارزیابی عملکرد است .

دکتر محمدهادی ایمانیه، رییس دانشگاه نیز با توجه به توانمندی های موجود در این سامانه ، پیشنهاد کرد که وزارت بهداشت تمامی نرم افزارهای طراحی شده در دانشگاه های علوم پزشکی کشور را جمع آوری نماید و موارد مناسب را به عنوان الگو جهت بهره برداری ، معرفی کند .

قائم مقام وزیر بهداشت نیز در پایان با اشاره به فعالیت ها و توانمندی های معاونت توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، از فعالان در این حوزه قدردانی نمود .

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ پنج شنبه, 09 بهمن 1393 09:49
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا