анализ сайта Joomla
перенести сайт на joomla 2.5

اولین نگارش در 25 فروردين 1394
تعداد بازدید: 1496
چاپ

معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز 19 شهرستان را ارزیابی می کند/ فعالیت های 10 شبکه در بسته هتلینگ تحول سلامت بررسی و رضایت بخش اعلام شد

IMG 4079 

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز از روز بیست و سوم فروردین ، سفر استانی خود به شبکه های بهداشتی درمانی فارس را آغاز نمودو در بعداز ظهر روز دوم ، پس از بازدید از 10 شبکه ، اجرای بسته هتلینگ طرح تحول سلامت را رضایت بخش اعلام کرد .

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه ، دکتر افشین امینی بعد از ظهر بیست و چهارم فروردین جاری پس از بازدید از بیمارستان ها و پروژه های عمرانی 4 شبکه بهداشتی درمانی فارس ، اظهار داشت : امروز از شهرستان های استهبان ، نی ریز ، آباده طشک و ارسنجان بازدید شد و چگونگی اجرای بسته هتلینگ در بیمارستان های این شبکه ها مورد بررسی قرار گرفت .

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ، با اشاره به اینکه این سفرها از بیست و سوم فرودین آغاز شده ، بیان کرد : عرض خسته نباشید به فعالان حوزه سلامت در شبکه های مختلف بهداشتی استان ، برای زحمات سال گذشته و تبریک سال جدید ، یکی از اهداف این سفرها بود .

دکتر امینی در مسیر سفر به شهرستان داراب ، به خبرنگار وب دا گفت : شبکه های بهداشتی درمانی آباده ، اقلید ، خرم بید ، پاسارگاد ، مرودشت و بوانات در روز گذشته و شبکه های استهبان ، نی ریز ، آباده طشک و ارسنجان نیز تا بعد از ظهر بیست و چهارم فرودین مورد بازدید قرار گرفته اند .

وی ادامه داد : در این بازدیدها چگونگی عملکرد شبکه ها در زمینه اجرای بسته هتلینگ در بیمارستان ها و همچنین پروژه های عمرانی دانشگاه ، مورد بررسی قرار گفت که خوشبختانه تاکنون به طور کلی عملکرد شبکه ها در این زمینه ها رضایت بخش ارزیابی گردید.

دکتر امینی اظهار داشت : شبکه های بهداشتی درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، عموماً اقدامات مطلوبی را در زیباسازی بیمارستان ها و اجرای بسته هتلینگ در طرح تحول نظام سلامت انجام داده اند و به طور متوسط در زمینه هتلینگ بیش از 80 درصد برنامه های اعلام شده ، اجرا گردیده که این آمار در برخی مراکز به 100 درصد هم می رسد .

         زیباسازی فضای داخلی و بیرونی بیمارستان ها در برنامه امسال دانشگاه علوم پزشکی شیراز

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با اشاره به اهمیت زیبا سازی بیمارستان ها ، بیان کرد : دفتر مدیریت فنی دانشگاه امسال زیباسازی فضای داخلی و بیرونی بیمارستان ها را در برنامه دارد که امیدواریم تا پایان سال شاهد این موفقیت باشیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز و هیات همراه طی بیست و سوم و بعداز ظهر بیست و چهارم فروردین جاری از شبکه های بهداشتی درمانی آباده ، اقلید ، خرم بید ، پاسارگاد ،مرودشت ، بوانات ، استهبان ،نی ریز ، آباده طشک و ارسنجان بازدید کردند و شهرستان های داراب ، زرین دشت ، سروستان ، لامرد ، اشکنان ، مهر ، فیروزآباد ، خنج و قیر و کارزین را تا بیست و پنجم فروردین و همچنین باقی مانده شبکه ها را طی هفته آینده در برنامه دارند.

پایان خبر


آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 25 فروردين 1394 05:21

авто-детали
новинки кинематографа

ایمن شده توسط وب سایت جومینا