اولین نگارش در 31 فروردين 1394
تعداد بازدید: 1642
چاپ

در سفر استانی معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز صورت گرفت: تقدیر از بهورزان 2 روستای شهرستان ممسنی / بررسی چگونگی اجرای هتلینگ در بیمارستان کازرون

دکترامینی

 

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سفرهای استانی به شهرستان های ممسنی و کازرون از بهورزان دو روستای ممسنی تقدیر و چگونگی اجرای بسته هتلینگ طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان کازرون را بررسی کرد .

 

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه؛ دکتر افشین امینی ، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به همراه دکتر عبدالرسول همتی معاون اجرایی معاونت بهداشتی و مهندس کرامت اله افراشی مدیر فنی دانشگاه عصر روز، سی ام فروردین، در ادامه سفر استانی اعضای هیات رییسه دانشگاه به شهرستان ممسنی، از مرکز و خانه های بهداشت دو روستای ممسنی بازدید کردند .

 

معاون توسعه دانشگاه و تیم همراه به خانه بهداشت و همچنین مرکز بهداشتی درمانی روستای گچکران در شهرستان ممسنی رفتند و ضمن بازدید از خدماتی که در این مراکز به مردم ارایه می شود، از بهورزانی که دلسوزانه به اهالی روستا خدمت رسانی می کنند، قدردانی نمودند .

 

دکتر امینی از خانه بهداشت روستای شیراسپری در شهرستان ممسنی نیز بازدید کرد و با بررسی و تقدیر از خدماتی که بهورز به مردم این روستا ارایه می دهد، بهورزان را از نیروهای زحمت کش حوزه سلامت خواند که با وجود تمامی سختی های موجود، در نقاط محروم استان ها ارایه خدمت می کنند .

 

دکتر امینی و تیم همراه که سفرهای استانی خود به منظور بررسی چگونگی عملکرد شبکه های بهداشتی درمانی استان فارس در زمینه اجرای بسته هتلینگ طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان ها و پیشرفت پروژه های عمرانی دانشگاه را از هفته گذشته آغاز کرده بودند، در ادامه سفر اعضای هیات رییسه به شهرستان های رستم و ممسنی، در قالب گروهی سه نفره عصر سی ام فروردین ، سفر خود را با حضور در شهرستان کازرون ادامه دادند .

 

معاون توسعه دانشگاه پس از ورود به کازرون در بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) این شهرستان حاضر شد و به بررسی چگونگی اجرای بسته هتلینگ طرح تحول نظام سلامت پرداخت .

 

دکتر امینی و تیم همراه همچنین از بخش های مختلف این بیمارستان از جمله اتفاقات، داخلی، کودکان، درمانگاه ویژه بیمارستان و محوطه بازدید کردند .

 

پایان خبر

 

 

 

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 31 فروردين 1394 04:08
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا