анализ сайта Joomla
перенести сайт на joomla 2.5

اولین نگارش در 29 ارديبهشت 1394
تعداد بازدید: 2060
چاپ

معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز :بیش از 500 طرح در فیلدهای بهداشت ، درمان ، آموزش و پژوهش فارس در دست اجراست

 

 دکترامینی

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز از در دست اجرا بودن بیش از 500 طرح در فیلدهای بهداشت ، درمان ، آموزش و پژوهش سلامت فارس، خبر داد .

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، دکتر افشین امینی در حاشیه یازدهمین پودمان علمی مدیران دفاتر فنی دانشگاه های علوم پزشکی کشور به میزبانی شیراز ، افزود : در برنامه داریم که تمامی پروژه های در دست اجرا را تا سال 95 به بهره برداری برسانیم و امیدواریم به غیر از چند بیمارستان بزرگ که به مدت زمان بیشتری نیاز دارند ، سایر پروژه ها وارد چرخه خدمت رسانی شوند .

وی اظهار داشت : امسال وزارت بهداشت در حوزه درمان بهسازی اورژانس ها و تاسیسات بیمارستانی، ساخت و بهسازی بلوک های زایمان و مراکز سرطان و همچنین تعمیر بیمارستان ها را در برنامه دارد که بر این اساس مناسب دیدیم که این همایش را برگزار نماییم.

دکتر امینی بیان کرد : در این همایش برنامه های وزارت بهداشت مطرح و بررسی می گردد و شرکت کنندگان از نقاط مختلف کشور می توانند به تبادل اطلاعات و تجربه با یکدیگر بپردازند .

دکتر امینی

وی گفت : در زمینه طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت ، احداث 142 خانه بهداشت را داشتیم که در فارس به سرعت اجرایی شد و حدود 100 درصد تکمیل شده است .

دکتر امینی ادامه داد : در حوزه بهداشت اقدامات لازم انجام شده اما در حوزه آموزش هنوز برنامه های تحول سلامت کلید نخورده که به زودی ابلاغ می شوند .

وی اظهار داشت : بسته هتلینگ در فارس به خوبی پیش رفته و شخصاً 2 بار از تمامی بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه در استان بازدید کرده ام و مشکلات مشاهده شده نیز برای اصلاح ، اعلام گردیده است .

 

دکتر امینی گفت : با توجه به فعالیت اساتید تمام وقت در دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، بیش از 85 درصد مردم برای دریافت خدمات درمانی از مراکز دانشگاهی استفاده می کنند و علاوه بر این ما با مراجعه بیمار از استان های همجوار نیز مواجه هستیم که این موارد موجب کمبود تخت بیمارستانی می شوند .

وی ادامه داد : احداث بیمارستان بزرگ نمازی با حدود یک هزار و 200 تخت را در همین راستا در برنامه داریم و همچنین احداث بیمارستان هایی در نی ریز ، مرودشت ، رستم و چند مرکز دیگر که بر اساس آنها سعی در رفع کمبود تخت های بیمارستانی است .

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 29 ارديبهشت 1394 12:27

авто-детали
новинки кинематографа

ایمن شده توسط وب سایت جومینا