اولین نگارش در 26 مرداد 1394
تعداد بازدید: 1644
چاپ

در جلسه هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز از عوامل اجرایی راه اندازی سالن مجتمع ولایت طی 25 روز، تجلیل شد

 

Raeese.tagh.vela X3x Raeese.tagh.vela

 

 

در جلسه هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز از همکاران و عوامل اجرایی راه اندازی سالن مجتمع ولایت با اهدای لوح تقدیر و هدیه قدردانی گردید .

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، دکتر سید جلیل معصومی، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در این خصوص گفت : در راستای قدرانی از زحمات و تلاش های بی دریغ همکاران و عوامل اجرایی راه اندازی تالار اجتماعات مجتمع فرهنگی ورزشی و رفاهی ولایت، فعالان در این زمینه به جلسه هیات رییسه دعوت و از آنها تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

 

وی افزود : با توجه به اینکه عملیات اجرایی و فاز اصلی سالن مذکور با ظرفیت 200 نفر به همراه سالن ارایه پوستر(poster presentaion) در فضایی حدود 200 مترمربع، سالن VIP و سالن کنفرانس خبری 20 نفره، به همت مدیریت فنی، خدمات پشتیبانی و شورای رفاهی و مدیریت مجتمع ولایت در یک بازه زمانی 25 روزه تکمیل و تجهیز شد، اعضای محترم هیات رییسه همکاران و دست اندرکاران آن را شایسته تجلیل دانستند .

 

Raeese.tagh.vela X4x Raeese.tagh.vela X5x

 

 

دکتر معصومی در ادامه خبر داد : با توجه به حساسیت زیاد در خصوص برگزاری همزمان جلسات و سمینارهای مختلف در مجتمع ولایت و لزوم تسریع و برنامه ریزی دقیق در راه اندازی سالن اجتماعات، در برنامه عملیاتی پروژه مذکور که بعضاً با حضور همزمان بیش از 12 گروه پیمانکاری مختلف جهت انجام مراحل کار شکل گرفت، نقش مدیریتی و هماهنگی همکاران در به دست آمدن یک رکورد منحصر به فرد در دانشگاه برای انجام امور عمرانی تجهیزاتی بسیار مهم وتاثیر گذاربود.

لازم به ذکر است که مراحل انجام کار این سالن اجتماعات که به نام "سعدی" نامگذاری شد، از جمله برق کشی، کانل کشی، سیستم سرمایشی و گرمایشی،سیستم اطفاءحریق، آماده سازی لابی طبقه منفی یک و منفی دو، راه پله و دیوارکوبی،سقف کاذب، سفید کاری و رنگ آمیزی، ساخت و تجهیز اتاق فرمان، صوت و تصویر و نورپردازی و اینترنت، در مدت 25 روز از ابتدای فروردین ماه سال جاری انجام گرفت.

بر همین اساس اعضای هیات رییسه از دکتر ایرجی، مهندش افراشی، راستی، عربیان، کشتکار و دیگر تلاشگران در این پروژه تقدیر نمودند .

 

پایان خبر

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 27 مرداد 1394 07:26
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا