اولین نگارش در 08 شهریور 1394
تعداد بازدید: 2174
چاپ

دکتر معصومی خبرداد: دانشگاه علوم پزشکی شیراز 370 پروژه عمرانی را در دست اجرا دارد / ملاقات حضوری سرپرست معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز با کارکنان در هفته دولت

دکتر معصومی

 

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز در هفتمین روز هفته دولت با کارکنان دانشگاه ملاقات حضوری داشت .  

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر و تبریک روز کارمند به کارمندان زحمتکش دانشگاه، در این خصوص گفت : در هفته دولت یکی از وظایفی که به عهده مسئولان است رسیدگی به مشکلات کارکنان می باشد و تلاش برای رفع آنها در حدی که امکانات و قوانین اجازه می دهد.

دکتر سید جلیل معصومی افزود : بر همین اساس در ملاقات حضوری با کارمندان دانشگاه، مشکلات آنان مورد بررسی قرار گرفت و در صورت نیاز دستورات لازم برای رفع موانع ارایه گردید .

دکتر معصومی دکتر معصومی

 

وی اظهار داشت : خدمت رسانی به مردم از وظایف پرسنل است و از وظایف مسئولان نیز این است که رفع مشکلات کارکنان را در نظر داشته باشند و علاوه بر این فضایی پویا و شاداب ایجاد نمایند تا زمینه ارایه خدمات بیشتر به مردم از طرف کارکنان فراهم شود .

دکتر معصومی بیان کرد : دانشگاه علوم پزشکی شیراز سعی نموده که این وظیفه را به بهترین شکل انجام دهد که بازسازی و بهسازی استاندار فضاهای فعالیت کارکنان و ایجاد فضاهای رفاهی مانند مهمانسرای مشهد، باغ های دانشگاه در سپیدان و ارسنجان، از جمله آنهاست.

وی گفت : در زمینه فعالیت های عمرانی نیز دانشگاه علوم پزشکی شیراز جزو معدود دانشگاه هایی است که بیشترین پروژه های فعال را دارد و اکنون 370 پروژه را در دست اجرا دارد که تعدادی احداث جدید و بخشی نیز بازسازی است برای ارایه خدمات بهتر به مردم و بیشتر این پروژه ها نیز درمانی و آموزشی هستند .

دکتر معصومی با اشاره به اینکه یکی از اهداف دانشگاه برگزاری دوره های آموزشی توانمند سازی برای کارکنان است تا برای ارایه خدمات بهتر به مردم و بیماران آماده باشند، ادامه داد : یکی از مواردی که به شخصه بر آن تاکید دارم ایجاد فضای ورزشی، شاد و پویا برای پرسنل است تا از امکانات استفاده شود که مدیریت تربیت بدنی در این حیطه فعال عمل نموده و تیم کارمندان دانشگاه در دوره ها و مسابقات مختلف شرکت می کند، سلامتی جسمی و روحی کارمند مهم است که می توان با ورزش در تامین بخشی از آن تلاش نمود .

وی اظهارداشت : غربالگری سالانه پرسنل اداری و درمانی را در برنامه آینده داریم که کارمندان سالانه در حیطه های مختلف سلامت به منظور پیشگیری و تامین سلامت، یک غربالگری داشته باشند و پرونده سلامت برای آنها تشکیل شود .

 

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 09 شهریور 1394 06:20
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا