анализ сайта Joomla
перенести сайт на joomla 2.5

اولین نگارش در 31 شهریور 1394
تعداد بازدید: 1267
چاپ

مسئول اجرای طرح ارتقاء هتلینگ بیمارستان ها در دانشگاه علوم پزشکی شیراز: اقدامات دانشگاه در زمینه هتلینگ، 8مهرماه معرفی می شود

 

ارتقاهتلینگ ارتقاهتلینگ

 

مسئول اجرای طرح ارتقاء هتلینگ بیمارستان ها در دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حاشیه برگزاری نشست هم اندیشی طرح ارتقای هتلینگ بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از برگزاری جشنواره ای در شیراز برای معرفی دستاوردهای بسته خدمتی هتلینگ، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، دکتر کامبیز ایرجی مسئول اجرای طرح ارتقاء هتلینگ بیمارستان ها و قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با اعلام این خبر، اظهار داشت: این جشنواره با هدف حضور بهتر و موفق در جشنواره طرح ارتقای هتلینگ وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره طرح ارتقای هتلینگ در اواخر مهرماه 1394 توسط وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، گفت: هدف از برگزاری نشست هم اندیشی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برنامه ریزی برای مشارکت در این جشنواره ملی، بحث و تبادل نظر در خصوص نحوه حضور هرچه بهتر و نیز ارائه توانایی ها و دستاوردهای دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این جشنواره، است.

دکتر ایرجی افزود: برای آمادگی و هماهنگی هر چه بهتر، جشنواره ای مشابه در تاریخ هشتم مهرماه سال جاری، در سالن صدرا وسینا برگزار می شود که بیمارستان ها اقدامات انجام شده طرح ارتقای هتلینگ خود را در این نمایشگاه ارائه می کنند.

گفتنی است جلسه هم اندیشی چگونگی حضور در جشنواره هتلینگ وزارت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با حضور دکتر کامبیز ایرجی قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، روسا و مدیران بیمارستان ها و شبکه های بهداشت درمان، در تالار اجتماعات 22 بهمن ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برگزار شد.

پایان خبر

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 31 شهریور 1394 12:46

авто-детали
новинки кинематографа

ایمن شده توسط وب سایت جومینا