اولین نگارش در 21 مهر 1394
تعداد بازدید: 1340
چاپ

معاون امور عمرانی استاندار فارس: دانشگاه علوم پزشکی شیراز توانسته چرخ سازندگی را به حرکت درآورد

 

hoteling Hoteling 21m X2x

 

معاون امور عمرانی استاندار فارس در آئین افتتاح پروژه های عمرانی طرح تحول نظام سلامت در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تلاش های این دانشگاه در به حرکت درآوردن چرخ های سازندگی را شایسته تقدیر خواند.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه؛ امروز، بیست و یکم مهرماه، با حضور مهندس رضائیان معاون امور عمرانی استانداری فارس، مهندس رحیمی مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس، رئیس و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و اصحاب رسانه فارس، پنج پروژه عمرانی طرح تحول نظام سلامت، به صورت نمادین و به شیوه ویدئوکنفرانس، افتتاح شد.

مهندس رضائیان معاون امور عمرانی استانداری فارس در این آئین با اشاره به حوزه بهداشت و درمان به عنوان یکی از افتخارات دولت که به صورت ملموسی در افزایش رضایتمندی مردم کشور موثر بوده است، گفت: این طرح یکی از شاه کلیدهای خدمت رسانی بوده که موجب رضایتمندی مردم شده و امیدواریم بتوانیم با تامین مالی طرح، آن را کماکان استمرار ببخشیم.

وی یکی از مزیت های استان فارس را حوزه بهداشت و درمان آن دانست و ابراز امیدواری کرد بتوانیم همه موانع آن را در راستای رضایتمندی مردم برطرف نمائیم.

معاون امور عمرانی استانداری فارس با تاکید بر توسعه متوازن شهرهای فارس، اظهار داشت: در استان فارس، اختلاف قابل توجهی میان جمعیت شیراز و مرودشت به عنوان دومین شهر پرجمعت استان وجود دارد و لازم است با پراکنش متناسب خدمات، شهرهای میانی ایجاد کرد.

وی تصریح کرد: دانشگاه علوم زپشکی شیراز توانسته سرمایه های کلانی به استان وارد کند و بدون دچار شدن به سکون، چرخ سازندگی را بدون وقفه به حرکت درآورده است که این به معنای آن است که در این مجموعه، همواره به موارد بالاتر فکر شده است.

گفتنی است در این آئین، پنج پروژه تخت های ویژه بیمارستان شهید مطهری مرودشت، ارتقای کیفیت هتلینگ بیمارستان نبی اکرم(ص) خنج، بخش درمان سرپایی سرطان بیمارستان آنکولوژی امیر، بهسازی اتاق استراحت پرستاران بیمارستان شهید رجایی شیراز و کلنگ زنی کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی قطب الدین بود که به صورت ویدئوکنفرانس آغاز به کار کردند.

پایان خبر

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 22 مهر 1394 05:08
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا