анализ сайта Joomla
перенести сайт на joomla 2.5

اولین نگارش در 21 مهر 1394
تعداد بازدید: 1355
چاپ

افتتاح نمادین پروژه های عمرانی طرح تحول نظام سلامت استان فارس به شیوه ویدئوکنفرانس

 

hoteling  

 

پنج پروژه عمرانی طرح تحول نظام سلامت به شیوه ویدئوکنفرانس و به صورت نمادین در دانشگاه علوم پزشکی شیراز افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه؛ ظهر امروز، بیست و یکم مهرماه، با حضور مهندس رضائیان معاون امور عمرانی استانداری فارس، مهندس رحیمی مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس، رئیس و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و اصحاب رسانه فارس، پنج پروژه عمرانی طرح تحول نظام سلامت، به صورت نمادین، به شیوه ویدئوکنفرانس، آغاز به کار کرد.

این پروژه ها شامل تخت های ویژه بیمارستان شهید مطهری مرودشت، ارتقای کیفیت هتلینگ بیمارستان نبی اکرم(ص) خنج، بخش درمان سرپایی سرطان بیمارستان آنکولوژی امیر، بهسازی اتاق استراحت پرستاران بیمارستان شهید رجایی شیراز و کلنگ زنی کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی قطب الدین بود که به صورت ویدئوکنفرانس آغاز به کار کردند.

hoteling hoteling

 

در بیمارستان شهید مطهری مرودشت با افتتاح این پروژه، تعداد تخت های ICUجراحی از پنج تخت به هفت تخت، در ICUداخلی از چهار تخت به 6تخت و درNICU از پنج تخت به هفت تخت افزایش یافت.

این بیمارستان به عنوان بزرگترین بیمارستان شمال فارس، ماهانه به صورت میانگین، به 35هزار بیمار به صورت بستری و سرپایی خدمت رسانی می کند.

در بیمارستان نبی اکرم(ص) خنج نیز به عنوان یکی از بسته های طرح تحول نظام سلامت، اقدامات صورت گرفته در زمینه هتلینگ بیمارستان، امروز همزمان با سایر پروژه های استان فارس افتتاح شد.

بخش درمان سرپایی سرطان در بیمارستان آنکولوژی امیر، دیگر پروژه افتتاحی امروز به شیوه ویدئوکنفرانس بود که توسط یکی از کودکان مبتلا به سرطان در بیمارستان امیر افتتاح شد و به چرخه خدمت رسانی به این بیماران پیوست.

دکتر سهیلا زارعی فر رئیس بیمارستان آنکولوژی امیر در ارتباط ویدئوکنفرانس این برنامه، با اشاره به بیمارانی که در صف انتظار درمان بیماری سرطان هستند، آغاز به کار این بخش بیمارستانی را گام موثری در توسعه خدمت رسانی به این بیماران عنوان کرد.

در بیمارستان شهید رجایی شیراز نیز اتاق استراحت پرستاران با تجهیزاتی جدید به بهره برداری رسید و اخرین پروژه افتتاحی امروز، کلینیک ویژه بیمارستان قطب الدین بود.

این کلینیک برای ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی، با 47اتاق معانیه پزشک، هشت یونیت دندانپزشکی، یک داروخانهف یک اتاق احیاء، آزمایشگاه، رادیولوژی، اتاق های اندوسکوپی و نوار مغز و دیگر تجهیزات لازم، در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع، با هدف توزیع خدمات درمانی در نقاط مختلف شهر شیراز، افتتاح می شود که امروز کلنگ احداث آن همزمان با دیگر پروژه ها به زمین زده شد.

پایان خبر      

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 22 مهر 1394 05:30

авто-детали
новинки кинематографа

ایمن شده توسط وب سایت جومینا