اولین نگارش در 28 مهر 1394
تعداد بازدید: 1552
چاپ

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز از بیمارستان شهدای نی ریز بازدید کرد

 

 

دکترمعصومی دکترمعصومی

 

معاون توسعه مدیریت و منابع داتشگاه به همراه مدیر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی و مدیر امور بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از بیمارستان شهدای نی ریز بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه ؛ دکتر سید جلیل معصومی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به همراه مهندس کرامت اله افراشی مدیر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه و دکتر سید ابوالفضل هاشمی اصل مدیر امور بیمارستانی و تعالی خدمات بالینی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از دستاوردهای برنامه تحول نظام سلامت در بیمارستان شهدای نی ریز بازدید کردند.

در این برنامه، از بخش های بستری، رادیولوژی، آزمایشگاه و اورژانس این بیمارستان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و تیم همراه بازدید شده و ضمن گفت و گو با بیماران و همراهان آنان، میزان رضایتمندی از اجرای طرح تحول سلامت در این بیمارستان ارزیابی شد.

بررسی پروژه های راه اندازی بخش ویژه در بیمارستان شهدای نی ریز از دیگر برنامه های این بازدید بود.

این بخش با چهار تخت مراقبت های ویژه بزرگسالان و سه تخت مراقبت های ویژه نوزادان هم اکنون در حال راه اندازی است.

دیگر پروژه در حال راه اندازی بیمارستان شهدای نی ریز که در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت، بهسازی بلوک زایمان این بیمارستان بود که با امکانات جدید و با هدف استانداردسازی ارائه خدمت به مادران باردار در حال راه اندازی است.

بیمارستان شهدای نی ریز، هم اکنون با96تخت مصوب و بخش هایی از قبیل زنان، اطفال، داخلی، CCU، زایشگاه، دیالیز، تالاسمی، اتفاقات، اتاق عمل و خدمات پاراکلینیکی به بیماران ارائه خدمت می کند.

گفتنی است، پیش بینی می شود این پروژه ها تا پاییز سال جاری مورد بهره برداری قرار گرفته و وارد چرخه خدمت رسانی به مردم نی ریز شود.

پایان خبر

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 28 مهر 1394 13:13
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا