анализ сайта Joomla
перенести сайт на joomla 2.5

اولین نگارش در 28 مهر 1394
تعداد بازدید: 1518
چاپ

وزیر بهداشت در بازدید از غرفه دستاوردهای هتلینگ دانشگاه علوم پزشکی شیراز: اقدامات زیبایی در مقیاس های جایگاه فارس در تحول نظام سلامت در حال انجام است

 

وزیر بهداشت در بازدید از غرفه دستاوردهای هتلینگ دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: اقدامات زیبایی در مقیاس های جایگاه فارس در زمینه طرح تحول نظام سلامت در حال انجام است.

جشنواره هتلینگ

به گزارش خبرنگار وب دا در روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در حاشیه برگزاری همایش نکوداشت مجریان برتر برنامه ارتقای کیفیت خدمات هتلینگ که روز گذشته در تهران برگزار شد، دانشگاه های علوم پزشکی کشور دستاوردهای خود را به نمایش گذاشتند.

جشنواره هتلینگ

وزیر بهداشت به همراه قائم مقام و معاون درمان وزارت بهداشت از جمله بازدیدکنندگان این نمایشگاه بودند که از غرفه دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز دیدن کردند.

جشنواره هتلینگ

دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در جمع دست اندرکاران برپایی غرفه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اقدامات انجام شده در این دانشگاه را در زمینه هتلینگ و طرح تحول نظام سلامت، زیبا خواند و گفت: اقدامات صورت گرفته، جای بسی خوشحالی دارد که این ناشی از رضایتمندی مردم از خدمات است.

جشنواره هتلینگ

وی با تقدیر از فعالیت های رئیس و دست اندرکاران مجموعه علوم پزشکی شیراز، افزود: این امر باید انگیزه ای برای خدمت مضاعف شود و اینکه بکوشیم راه را گم نکنیم.

جشنواره هتلینگ

وزیر بهداشت تاکید کرد: ادامه مسیر نیز بی نهایت است که زمینه را برای عاشقان به خدمت، برای انجام کارهای زیباتر و ارزنده تر فراهم می کند.

جشنواره هتلینگ

دکتر ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت نیز در بازدید از غرفه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: دانشگاه علوم پزشکی شیراز از جمله دانشگاه های فعال کشور است که به عنوان الگو به سایر دانشگاه ها معرفی می کنیم.

جشنواره هتلینگ

وی ادامه داد: اقدامات درخشانی در شیراز و سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور در حال انجام است و باید برای موفقیت های بیشتر همت کنیم تا عقب ماندگی های دهه های اخیر را برطرف نمائیم.

جشنواره هتلینگ

دکتر حریرچی تاکید کرد: خدمات باید به شیوه ای به مردم ارایه شود که در شان آنها باشد.

پایان خبر


آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 28 مهر 1394 17:15

авто-детали
новинки кинематографа

ایمن شده توسط وب سایت جومینا