اولین نگارش در 07 آذر 1394
تعداد بازدید: 1735
چاپ

دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛ مسوول کارگروه بررسی نرم افزارهای یکپارچه آموشی دانشگاه های علوم پزشکی کشور شد

 

 

 در نشست کارگروه بررسی نرم افزارهای آموزش و توانمندسازی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، گروه آموزش الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان سرپرست این تیم معرفی شد.

 

آموزش کارکنان

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، مسوولان آموزش و توانمندسازی و کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات دانشگاه های علوم پزشکی همدان، اصفهان، تهران و مشهد به سرپرستی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با هدف یکپارچه سازی سیستم های الکترونیک این دانشگاه ها گرد هم آمدند.

با توجه به نیاز و ضرورت پرداختن به طراحی و استقرار نرم افزار یکپارچه آموزش و توانمندسازی کارمندان، برای دستیابی به الگوهای پیاده سازی سیستم آموزش مجازی lms"" کشوری در دانشگاه های علوم پزشکی، کارگروه بررسی نرم افزارهای آموزش و توانمندسازی و ارایه پیشنهاد انتخاب نرم افزار آموزش، در اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تشکیل شد.

آموزش کارکنان

در این نشست، ضمن بررسی ویژگی ها و استانداردهای سیستم مدیریت آموزش، سامانه آزمون های الکترونیکی و آموزش مجازی، برای یکپارچه شدن اطلاعات کارمندی بین سیستم آموزش و سایر زیرسیستم های منابع انسانی در دانشگاه های علوم پزشکی، کارگروهی به سرپرستی "محسن ناصری نژاد"، رییس گروه آموزش و توانمندسازی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، آغاز به پژوهش کرده است.

از اهداف این سیستم، راه اندازی سامانه انتقال کارکنان دانشگاه ها است که با آغاز به کار آن، در صورت جابجایی کارکنان از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر، دوره ها و کارنامه آموزشی آنان نیز به صورت خودکار منتقل می شود.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ یکشنبه, 08 آذر 1394 06:34
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا