اولین نگارش در 08 دی 1394
تعداد بازدید: 1438
چاپ

دستاوردهای بسته هتلینگ در فارس از زبان معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه


دکترمعصومی

 

تلاش همه کارکنان مراکز تابعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ارائه خدمات بهتربه مردم وکسب رضایت خلق وخدای متعال می باشد.

با توجه به اینکه طرح تحول نظام سلامت با سه محور دسترسی عادلانه به خدمات، کاهش هزینه‌ها و بهبود کیفیت خدمات ارائه شده است، اجراي برنامه ارتقای كيفيت خدمات هتلينگ از جمله بهسازي ساختمان و تأسيسات بيمارستان، اقلام، تجهيزات و نيروي انساني با همكاري واحدهای دانشگاه، از اردیبهشت ماه سال 93لغایت مهرماه 94در دانشگاه علوم پزشکی شیرازبه صورت جدی،مستمر و فعال صورت پذیرفت.

بسته ارتقای کیفیت خدمات هتلینگ بیشترین رضایتمندی را در استان ایجاد کرده است و خوشبختانه موفق شده است که 85 درصد رضایت مندی مردم را داشته باشد که البته ارتقای این خدمات، نیاز به تلاش مضاعف دارد.

بهسازی ساختمان و تاسیسات بیمارستان ها، اقلام و تجهیزات و تکمیل نیروی انسانی از مهم ترین برنامه‌های ارتقای کیفیت خدمات هتلینگ بیمارستان‌ها بود که خوشبختانه توانستیم تا حدود بسیاری به این اهداف نزدیک شویم؛ بدون اینکه هیچ یک از بخش‌های بیمارستانی طی ارتقای کیفیت خدمات هتلینگ تعطیل شود، حدود 51856مترمربع از فضای بیمارستانی با اعتباری بالغ بر یکصد میلیارد ریال، در سطح دانشگاه بهسازی و توسعه داده شد.

ارائه خدمات برتر به بیماران و مردم دارای اولویت خاصی در دانشگاه می باشد و تلاش روزافزون کارکنان، افزایش توانمندی آنان، بهبود فضاهای فیزیکی، تامین تجهیزات به روز و جذب متخصصین برتر، گواه این ادعا می باشد.

ولیکن بهبود کیفیت، نیازمند ارتقای مستمر بوده که با مشارکت همه جانبه تمامی همکاران تیم سلامت امکان پذیرمی باشد و این مهم، با جدیت در حال انجام است.

 

 

 

دکتر سید جلیل معصومی

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 

 

 

 

 

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 14 بهمن 1394 09:46
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا