اولین نگارش در 08 دی 1394
تعداد بازدید: 1723
چاپ

 

ابلاغ تغيير وضعيت آقای دکتر معصومی از سرپرستي به معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حکمی دکتر سیدجلیل معصومی، عضو هیات علمی این دانشگاه را به عنوان معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیرازمنصوب کرد .  

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه؛ دکتر محمدهادی ایمانیه در این حکم خطاب به دکتر معصومی آورده است : احتراما  با تبريك ميلاد با سعادت حضرت ختمي مرتبت محمد مصطفي (ص) و امام صادق (ع) ،پيرو ابلاغ انتصاب شماره 687/01/پ/94 مورخ 22/4/94  نظر به مراتب تعهد و تجربيات ارزنده جنابعالي به موجب اين حكم به عنوان " معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي شيراز" منصوب مي گرديد ، تا انشا ا... با همكاري ساير معاونين و مديران و همكاران آن معاونت نسبت به پيگيري امور اقدام فرماييد . اختصاص زمان كافي جهت نظارت بر امور در شيراز و شهرستان ها و پاسخگويي به مديران دانشگاه ، پيگيري اجراي اقتصاد مقاومتي ، پيگيري دريافت اعتبارات از رديف هاي وزارتي با همكاري معاونين مربوطه، تكميل پروژه هاي نيمه تمام ، كارسنجي و هدايت نيروهاي مازاد به فعاليت در واحدهاي نيازمند ، توجه ويژه به بازنشستگان مورد انتظار ويژه است . از خداوند متعال توفيق جنابعالي را خواستارم.

لازم به ذکر است که دکتر سیدجلیل معصومی از تاریخ 94/4/22 سرپرستی معاونت توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز راعهده دار بود.

 

 

پایان خبر

 

 

 

 

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 14 بهمن 1394 09:45
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا