اولین نگارش در 10 اسفند 1394
تعداد بازدید: 1305
چاپ

تجلیل رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از مهندسان پروژه های عمرانی دانشگاه

 

دکتر ایمانیه دکتر ایمانیه

 

در مراسمی که به مناسبت بزرگداشت یادبود دانشمند بزرگ ايران خواجه نصيرالدين طوسي و روز مهندس برگزار شد، رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از مهندسان پروژه های عمرانی دانشگاه، تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، در این آیین که با حضور رییس و معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه در مديريت توسعه منابع فيزيكي و امور عمراني و تجهيزاتي دانشگاه برگزار شد، کارشناسان و مهندسان دفتر فنی دانشگاه مورد تجلیل قرار گرفتند.

رییس دانشگاه با حضور در جمع مهندسان مديريت فني دانشگاه به مناسبت روز مهندس، از زحمات و تلاش هاي کارکنان و عوامل اجرایی پروژه های عمرانی دانشگاه تقدير کرد.

 

دکتر ایمانیه دکتر ایمانیه

 

دكتر "محمدهادی ايمانيه"، در این برنامه با اشاره به افتتاح و راه اندازی مراکز بهداشتی درمانی جدید در دهه فجر امسال، گفت: تکمیل و تجهیز پروژه های عمرانی دانشگاه، نشان دهنده عزم واراده و تخصص نیروهای پرکار مدیریت توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وتجهیزاتی است.

او افزود: در پي تلاش ها و عمليات اجرايي پروژه هاي عمراني دهه فجر امسال، دو كار عمده اتفاق افتاد که يكي ایجاد اميد در جای جای استان فارس از جمله روستاها و شهرها با تكميل و راه اندازي مراكز بهداشتي درماني به عنوان خواسته عموم مردم برای سلامتشان بود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: دیگر اتفاق عمده، ايجاد عدالت بود که بيش از 90درصد پروژه هاي عمراني دانشگاه و مراکز بهداشتی درمانی جدید در دهه فجر امسال، در خارج شيراز افتتاح شد و برای خدمت رسانی به شهرستان های استان به بهره برداری رسید.

 

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 10 اسفند 1394 05:26
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا