اولین نگارش در 17 اسفند 1394
تعداد بازدید: 1632
چاپ

برگزاری نشست های بودجه ریزی عملیاتی سال 1395 واحدهای دانشگاه


جلسات بودجه ریزی عملیاتی سال 1395 به صورت همزمان، از نهم تا یازدهم اسفند، برگزار شد.

بودجه ریزی عملیاتی

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، در این نشست ها که با حضور رییس دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و مدیریت های تابعه و قائم مقامان معاونان درمان، بهداشت و آموزش دانشگاه برگزار شد، برنامه ریزی های برای بودجه ریزی عملیاتی سال آینده دانشگاه، صورت گرفت.

هدف از برپایی این نشست ها که به صورت گروهی و بر اساس تیپ بندی مراکز برگزار شد؛ ارائه گزارش پایش عملکرد واحدها در سال 1394و تاکید بر نقش بودجه ریزی عملیاتی در سال پیش رو، برنامه عملیاتی مبتنی بر بودجه دانشگاه و تصویب آن در نشست هیات امنا بود.

بودجه ریزی عملیاتی

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این نشست، بر اهمیت و نقش رئیس و مدیر بیمارستان ها در نظارت و پایش عملکرد واحدها و هماهنگ بودن برنامه عملیاتی و بودجه عملیاتی واحدهای تابعه دانشگاه تاکید کرد.

دکتر "محمدهادی ایمانیه" مدیران را به دلسوزی هر چه بیشتر و ارائه راه هایی برای درآمدزایی واحدها و ارائه خدمت بیشتر و موثرتر به مردم فراخواند و بر لزوم ارتباط مراکز و واحدها با موسسات دانش بنیان تاکید کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه هم در این نشست با تاکید بر نقش بودجه ریزی عملیاتی و مشکلات واحدها، به ویژه در ارتباط با تاخیر در دریافت مطالبات دانشگاه از سازمان های بیمه گر، به روسای مراکز در خصوص پیاده سازی و عملیاتی شدن هر چه بیشتر بودجه ریزی عملیاتی در راستای صرفه جویی اقتصادی و هزینه ای تاکید کرد.

بودجه ریزی عملیاتی

دکتر "سید جلیل معصومی" با توجه به آماده سازی سامانه بودجه ریزی عملیاتی برای نخستین بار در کشور، آن را الگویی مناسب برای سایر دانشگاه ها معرفی کرد.

مدیر برنامه ریزی، بودجه و پایش عملکرد دانشگاه هم در این نشست ضمن ارائه گزارشی از مهمترین شاخص های عملکردی و اعتباری واحدها، الزام قانونی بودجه ریزی را یادآور شده و بر تدوین برنامه عملیاتی مبتنی بر بودجه مصوب در این جلسه تاکید کرد.

در پایان نیز تفاهمنامه بودجه ریزی عملیاتی با حضور رئیس، مدیر و مدیر مالی هر واحد، با کارشناس بودجه مربوطه بررسی و امضا شد.

پایان خبر

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 19 اسفند 1394 04:33
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا