اولین نگارش در 24 اسفند 1394
تعداد بازدید: 1270
چاپ

برگزاری نشست های صمیمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با کارکنان مدیریت های زیرمجموعه معاونت

 

نشست های صمیمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با کارکنان مدیریت های معاونت توسعه، در آستانه پایان سال 94، برگزار شد.

 

معاون توسعه معاون توسعه

 

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه؛ معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، ضمن بررسی برنامه عملیاتی سال 95 واحدها، در نشستی صمیمی با همکاران خود در مدیریت های زیر مجموعه معاونت توسعه، گفت: به دنبال برنامه ریزی مناسب برای پیشبرد اهداف کلان دانشگاه و مسایل همکاران هستیم و به تدریج برای رفع آن‌ها حرکت می‌کنیم.

 

معاون توسعه معاون توسعه

 

دکتر "سید جلیل معصومی" با تأکید بر ارایه خدمات با کیفیت به مردم برای جلب رضایت بیشتر آنها، افزود: این که خدمتگزار مردم هستیم برای ما یک افتخار به حساب می‌آید و بایستی با تلاش و همدلی بیشتر، کسب رضایت حداکثری را به دست آوریم.

معاون توسعه معاون توسعه
معاون توسعه

 

در این دیدار مدیران مدیریت امور مالی، مدیریت برنامه ریزی، بودجه و پایش عملکرد، مدیریت نوسازی و توسعه سرمایه انسانی و تحول اداری، مدیریت توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی، مدیریت خدمات پشتیبانی، مدیریت آمار و فناوری اطلاعات، اداره حقوقی املاک و صندوق قرض الحسنه دانشگاه، به صورت جداگانه به بیان نظرات و مسایل حوزه کاری خود پرداختند.

در این نشست ها کارکنان دیدگاه ها، انتقادها و پیشنهادهای خود پیرامون مسایل کاری را بیان کرده و معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، به آن ها پاسخ گفت.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 24 اسفند 1394 12:24
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا