اولین نگارش در 22 ارديبهشت 1395
تعداد بازدید: 1218
چاپ

گردهمایی مدیران خدمات پشتیبانی قطب 5 کشور برای بررسی 3 برنامه ملی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 

 

مدیران خدمات پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی قطب پنج کشور، صبح امروز در مجتمع ولایت گردهم آمدند تا پیرامون طراحی سه برنامه ملی که از سوی وزارت بهداشت به دانشگاه علوم پزشکی شیراز سپرده شده است، همفکری کنند.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، مدیر خدمات پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حاشیه برپایی این گردهمایی، گفت: بر پایی این نشست در خصوص بررسی سه محور کلی و برنامه، پیش بینی شده است.

 

دکترتوکلی

 

دکتر "علی توکلی" با بیان اینکه این برنامه ها برای طراحی از سوی وزارت بهداشت به دانشگاه علوم پزشکی شیراز سپرده شده است، افزود: نخستین برنامه، طراحی سامانه جامع قراردادها برای سراسر کشور است؛ این سامانه هم اکنون در دانشگاه ها به صورت داخلی وجود دارد، اما با توجه به توانمندی های دانشگاه علوم پزشکی شیراز، متمرکز سازی فرایندهای قراردادها در دانشگاه های علوم پزشکی کشور، به این دانشگاه سپرده شده است .

او طراحی سامانه ارزیابی عملکرد مدیریت های پشتیبانی را دیگر برنامه ای عنوان کرد که در دانشگاه علوم پزشکی شیراز در دست اجرا است و ادامه داد: با طراحی این برنامه شاخص های ارزیابی فعالیت های مدیریت پشتیبانی هم مانند شاخص های بهداشت و درمان،کمی و قابل دستیابی می شود تا به شیوه ای علمی و سیستماتیک مورد ارزیابی قرار گیرد.

 

دکترتوکلی

 

دکتر توکلی از طراحی چارت تشکیلات تفصیلی برای مدیریت های پشتیبانی به عنوان دیگر برنامه ای یاد کرد که در مدیریت خدمات پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در دست طراحی و در این نشست، بررسی می شود تا با همفکری، زوایای آن ارزیابی و به وزارت بهداشت، معرفی شود .

مدیر خدمات پشتیبانی دانشگاه، اضافه کرد: ماموریت های حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع در سال های اخیر به روز شده است و برنامه های کارشناسی و نظارتی قابل توجهی در این مورد در دست اجرا است، اما تشکیلات سازمانی همسو با آن به روز نشده است که در این طراحی، مورد توجه قرار می گیرد.

دکتر توکلی ابراز امیدواری کرد طراحی این برنامه ها تا پایان شهریور امسال به پایان رسیده و پس از بررسی در وزارت بهداشت، نهایی شده؛ از سوی وزارت بهداشت، به دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ابلاغ شود.

این نشست، با حضور مدیران خدمات پشتیبانی دانشگاه های علوم پزشکی بوشهر، هرمزگان، یاسوج، فسا، لار و گراش، به مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در مجتمع فرهنگی آموزشی ورزشی ولایت برگزار شد.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 22 آذر 1395 12:42
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا