اولین نگارش در 29 ارديبهشت 1395
تعداد بازدید: 1376
چاپ

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت از پروژه های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز


 

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که از ساعتی پیش وارد شیراز شده است، تعدادی از پروژه های دانشگاه علوم پزشکی شیراز را مورد بازدید قرار داد.

 

دکترصدرالساداتدکترصدرالسادات

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، دکتر "سید علی صدرالسادات" به همراه دکتر "مصطفی پریدار" قائم مقام معاون توسعه و مدیرکل امور پشتیبانی و خدمات رفاهی، ظهر امروز، بیست و نهم اردیبهشت، به استان فارس سفر کرد تا ضمن بازدید از پروژه های عمرانی مختلف دانشگاه، در نشست معاونان توسعه مدیریت و منابع کشور که صبح فردا،به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می شود، حضور یابد.

نخستین پروژه ای که دکتر صدرالسادات از آن دیدن کرد، بیمارستان پیوند بوعلی بود.

 

دکترصدرالسادات

این بیمارستان هم اکنون در حال ساخت بوده و با دارا بودن بیش از 20 اتاق عمل، جراحی های پیوند دانشگاه علوم پزشکی شیراز که هم اکنون سالانه برای بیش از 600بیمار انجام می شود، به این بیمارستان انتقال می یابد.

دکترصدرالساداتدکترصدرالسادات

مرکز دیالیز حاج "رضا ابراهیمی"، دیگر پروژه ای بود که با حضور دکتر صدرالسادات، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و قائم مقام او مورد بازدید قرار گرفت.

این مرکز دیالیز، دارای 80تخت دیالیز بوده و به صورت سه نوبت در طول شبانه روز، به بیماران خدمت رسانی می کند.

بازدید از زمین ورزشی در این مجموعه و خوابگاه های دانشجویی، دیگر پروژه های مورد بازدید معاون وزیر و قائم مقام او بود.

معاون وزیر بهداشت، همچنین از فاز نخست بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی سرطان جنوب، دیدن کرد.

این بیمارستان، با وقف عام و مشارکت های مردمی، در حال ساخت است.

دکترصدرالساداتدکترصدرالسادات

دکتر صدرالسادات که در این بازدیدها، دکتر "سید جلیل معصومی" معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر "کامبیز ایرجی" قائم مقام معاون توسعه دانشگاه و مهندس "کرامت اله افراشی" مدیر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و تجهیزاتی دانشگاه، او را همراهی می کردند، در ادامه، در پردیس واحد خودگردان دانشگاه، حضور یافت.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در حاشیه این بازدیدها با اشاره به فعالیت های خوبی که برای توسعه پروژه های عمرانی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز صورت گرفته است، ابراز امیدواری کرد به زودی شاهد بهره برداری از پروژه پردیس دانشگاه باشیم.

 

دکترصدرالسادات

دکتر صدرالسادات، بر توجه ویژه به افزایش فضای سبز در این مجموعه، در کنار میزان پیش بینی شده تاکید کرد.

بازدید از خوابگاه پسران با 250نفر ظرفیت، خوابگاه در حال ساخت متاهلان، دانشکده داروسازی، دانشکده مدیریت، سالن ورزشی امام حسین(ع)، انبار مرکزی دفتر فنی و دانشکده علوم پایه واحد خودگردان، دیگر پروژه هایی بودند که معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت از آن ها دیدن کرد.

دکترصدرالساداتدکترصدرالسادات

دکتر صدرالسادات و هیات همراه، در ادامه از پروژه های در حال ساخت بیمارستان اعصاب و روان و همچنین بیمارستان خاتم، دیدن کردند.

بیمارستان اعصاب و روان، با 250 تخت بیمارستانی، در دو طبقه، در حال ساخت بوده و 34هزار مترمربع مساحت دارد.

دکترصدرالساداتدکترصدرالسادات

بیمارستان خاتم، دیگر پروژه مورد بازدید معاون وزیر بهداشت، با 313تخت بیمارستانی، در هشت طبقه احداث می شود و 30 هزار و 578مترمربع مساحت دارد.

دکترصدرالساداتدکترصدرالسادات

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در ادامه، عازم بیمارستان سوانح سوختگی و ترمیمی امیرالمومنین(ع) شد.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 22 آذر 1395 12:41
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا