اولین نگارش در 30 ارديبهشت 1395
تعداد بازدید: 1443
چاپ

آغاز به کار سی امین همایش معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور، هم اکنون در شیراز


 

سی امین همایش معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، آغاز شد.

معاونین توسعه

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور، تا پایان امروز، در مجتمع فرهنگی آموزشی ورزشی ولایت، مهم ترین اولویت های این حوزه را با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بررسی می کنند.

محورهای تامین تجهیزات پزشکی، برنامه جذب نیروی انسانی، مدیریت چرخه بهبود بهره وری، هزینه کمتر، کیفیت بالاتر، طرح ها و پروژه های عمرانی سال 95 و گزارش تحلیل بودجه امسال، از جمله مباحث سخنرانی های پیش بینی شده برای این همایش است.

معاونین توسعه

این همایش ملی، با طرح مضامینی از برنامه ششم توسعه، پیرامون مرکز بودجه و پایش عملکرد، مرکز توسعه مدیریت و تحول اداری، اداره کل منابع انسانی، مدیریت منابع فیزیکی، اداره کل خدمات پشتیبانی و دیگر موضوعات عمومی از قبیل استفاده از ظرفیت های بین المللی در حوزه های مرتبط، ساماندهی و استقرار نظام یکپارچه مالی، اداری، خدماتی و تشکیلاتی در سطح معاونت وزارتخانه و دانشگاه ای علوم پزشکی و استقرار نظام هماهنگ بخشی و بین بخشی به کمک فعال کردن قطب ها و مناطق، برگزار می شود.

معاونین توسعه

پایان بندی سی امین همایش معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور، سخنرانی معاون وزیر بهداشت و جمع بندی موضوعات مطرح شده در این همایش است.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ پنج شنبه, 30 ارديبهشت 1395 08:03
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا