اولین نگارش در 30 ارديبهشت 1395
تعداد بازدید: 1293
چاپ

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در شیراز: کارهای بسیار خوبی از سوی نیکوکاران و در قالب پروژه های دولتی در فارس، در حال پیگیری است


 

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که از روز گذشته، میهمان مردم فارس است، گفت: کارهای بسیار خوبی در فارس، از سوی نیکوکاران و یا در قالب پروژه های دولتی که خود دانشگاه یا دستگاه مجری بر عهده دارد، در حال پیگیری است.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، دکتر "سید علی صدرالسادات" در گفت و گو با خبرنگار "وب دا"، از برنامه های سفر خود به استان فارس گفت و افزود: روز گذشته، از تعدادی از پروژه های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بازدید کردم؛ شیراز و دانشگاه علوم پزشکی شیراز، نیازهای بسیاری دارد و ما وظیفه داریم با تقویت و پیگیری، برای تکمیل و آغاز به کار آن ها برای مردم، تلاش کنیم.

 

دکترصدرالسادات

 

 

او با اشاره به برپایی همایش معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کشور در شیراز، ادامه داد: این همایش، به صورت فصلی، در تهران و یا دیگر شهرها برگزار می شود که سی امین دوره از آن، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در حال برگزاری است.

دکتر صدرالسادات با بیان اینکه این نخستین دوره از برگزاری این همایش در سال جدید است، آن را فرصتی مناسب برای بررسی فعالیت ها و برنامه های این حوزه در ادامه سال جاری، عنوان کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، گفت: در این گردهمایی، برنامه سال را با هم، بررسی و مرور می کنیم تا با قوتی بیشتر، حمایت و پشتیبانی خود را از معاونت های دیگر، برای اجرای برنامه ها و ماموریت ها، انجام دهیم.

 

دکترصدرالسادات

 

 

دکتر صدرالسادات معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز را از معاونت های خوب و قابل قبول در کشور برشمرد که بخش های مختلف آن، با حضور نیروهای باتجربه، اداره می شود.

 

پایان خبر 

 

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 22 آذر 1395 12:33
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا