анализ сайта Joomla
перенести сайт на joomla 2.5

اولین نگارش در 18 خرداد 1395
تعداد بازدید: 1474
چاپ

تاکید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه بر نظارت و بررسی ویژه سیستم حسابداری واحدها در اجلاس روسای شبکه های بهداشت و درمان


 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در جمع روسای شبکه های بهداشت و درمان و روسای بیمارستان های شهرستانها، بر نظارت و بررسی به صورت ویژه بر سیستم حسابداری واحدهای زیرمجموعه دانشگاه، تاکید کرد.

 

معاون توسعه

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، دکتر "سیدجلیل معصومی"، در حاشیه برپایی این نشست، با اشاره به موضوعاتی که مجموعه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه مطرح کرده اند، گفت: امحاء زباله های عفونی بیمارستان ها و مراکز بهداشتی، درمانی در استان، از جمله دغدغه های سلامت است که هم اکنون با کمک بخش خصوصی، در حال رفع آن هستیم.

 

معاون توسعه

او با بیان اینکه مسایل پروژه های عمرانی در حال ساخت در واحدهای مختلف دانشگاه، در این نشست، مورد بررسی قرار گرفت، افزود: روند اجرای این پروژه ها و جذب نیرو برای واحدهای تازه تاسیس دانشگاه، از دیگر محورهای مطرح شده در این نشست، بوده است.

معاون توسعه

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، رعایت مسایل حقوقی و حفظ سرمایه های دانشگاه در کنار لزوم به کارگیری نیروهای متخصص در واحدهای امور حقوقی دانشگاه را از دیگر موارد مورد تاکید معاونت توسعه مدیریت و منابع در این نشست، عنوان کرد.

معاون توسعهمعاون توسعه

معاون توسعهمعاون توسعه

 

"محمدحسن کشاورزی"، مدير امور مالي دانشگاه، دکتر "علی توکلی"، مدير خدمات پشتيباني، دکتر "فرشاد فتاحی"، معاون مدير توسعه سازمان و منابع انساني، مهندس "کرامت اله افراشی"، مدير توسعه منابع فيزيكي و امور عمراني و تجهيزاتي و "کریم فرهادی" سرپرست اداره حقوقي و املاك دانشگاه، در این نشست پیرامون مسایل حوزه های مدیریتی خود سخن گفتند.

 

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 22 آذر 1395 12:28

авто-детали
новинки кинематографа

ایمن شده توسط وب سایت جومینا