اولین نگارش در 07 مرداد 1395
تعداد بازدید: 969
چاپ

پروژه های عمرانی سلامت در کامفیروز از نگاه معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه بررسی شد


 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، طی سفر استانی خود به شبکه های بهداشتی درمانی فارس، به کامفیروز سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و هیات همراه، در این بازدید ضمن دیدار از بخش های در حال ساخت بیمارستان، انتظارات خود را راستای تسریع در روند ساخت این بیمارستان مطرح کردند.

 معاون توسعه

 

دکتر "سید جلیل معصومی" با بیان اینکه در این بازدید چگونگی عملکرد شبکه در زمینه پروژه های عمرانی دانشگاه، مورد بررسی قرار گرفت، گفت: تاکنون به طور کلی عملکرد این شبکه در این زمینه ها رضایت بخش بوده است؛ طرح های در حال ساخت بیمارستان کامفیروز به مقدار قابل توجهی پیشرفت کرده و امیدواریم با تکمیل و راه اندازی آن ها در آینده نزدیک، شاهد توسعه قابل توجه در فضاهای درمانی و آموزشی کامفیروز باشیم.

مهندس "کرامت اله افراشی" مدیر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی تجهیزاتی هم در این بازدید با اشاره به اهمیت زیباسازی بیمارستان و محوطه و حصارکشی، گفت: دفتر مدیریت فنی دانشگاه، زیباسازی فضای داخلی و بیرونی بیمارستان ها را در برنامه همه ساله خود دارد که امیدواریم با تخصیص اعتبار لازم برای این پروژه مهم تا پایان سال شاهد این موفقیت هم باشیم.

 

پس از بازدید از ساختمان و بخش های در حال ساخت بیمارستان، در نشستی که به همین منظور در دفتر شبکه بهداشت و درمان برگزار شد، سرپرست شبکه بهداشت و درمان کامفیروز گزارشی از روند پیشرفت اجرای پروژه و تجهیزات و نیروی انسانی بیمارستان و شبکه بهداشت و درمان ارایه کرد.

 

معاون توسعه

 

در این بازدید، دکتر "علی توکلی" مدیر خدمات پشتیبانی، مهندس "کرامت اله افراشی" مدیر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی تجهیزاتی، "محمدحسن کشاورزی" مدیر مالی دانشگاه و "نصیری" معاون مالی دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه را همراهی می کردند.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 22 آذر 1395 12:15
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا