اولین نگارش در 16 مرداد 1395
تعداد بازدید: 1078
چاپ

بازدید معاون و مدیران توسعه مدیریت و منابع دانشگاه از شهرستان اقلید

 

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز و هیات همراه، از شهرستان اقلید بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه،دکتر "سید جلیل معصومی" به همراه جمعی از مدیران این معاونت، در سفری یک روزه، از شبکه بهداشت و درمان اقلید دیدن کرد و مسایل مربوط به این حیطه را بررسی کردند.

 

eghlid.13mo x1x

 

 

رییس شبکه بهداشت و درمان اقلید با اعلام خبر این بازدید، گفت: در این سفر یک روزه، عملکرد این شبکه در حیطه توسعه مدیریت و منابع، با حضور معاون و مدیران ستادی، ارزیابی و پایش شد.

دکتر "اسمعیل اسکندری" افزود: یک روز پیش از حضور معاون توسعه و هیئات همراه، چند تیم کارشناسی از دانشگاه به اقلید اعزام شده بودند که برابر چک لیست های تکیمل شده این تیم، شبکه بهداشت و درمان در حوزه پشتیبانی مورد ارزیابی قرار گرفت.

 

 

eghlid.13mo x1x 

 

او با اشاره به برنامه های بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در این سفر، گفت: دکتر معصومی و هیات همراه، ابتدا از مرکز بهداشتی درمانی امامزاده اسماعیل(ع) بازدید کرده و پس از آن با حضور در مرکز ام.آر.آی، با مسوولان این مرکز دیدار کردند.

 

دکتر اسکندری ادامه داد: همچنین معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه پس از بازدید از بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)، ساختمان در حال ساخت کلینیک ویژه بیمارستان و مرکز خدمات جامع سلامت حضرت ولی عصر(عج) در مرکز شهر را مورد بازدید قرار دادند.

 

دکتر "سید جلیل معصومی" در پایان نشست ارزیابی عملکرد شبکه اقلید نتیجه گزارش های ارایه شده در این نشست را مطلوب ارزیابی کرد و در ادامه در نشست با کارکنان حوزه بهداشت و درمان اقلید، دیدار و گفت و گو کرد که نیازهای رفاهی و مساله افزایش ساعات کاری کارکنان، از مهمترین موارد مطرح شده در این نشست بود.

 

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 22 آذر 1395 12:14
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا