اولین نگارش در 20 مرداد 1395
تعداد بازدید: 971
چاپ

دور جدید بازدیدهای معاون توسعه مدیریت و مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشکی، از بیمارستان اعصاب و روان استاد محرری کلید خورد

 

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جمعی از مدیران ارشد این معاونت در دور جدید بازدیدهای خود از بیمارستان های دانشگاهی، ابتدا از بیمارستان اعصاب و روان استاد محرری شیراز دیدن کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، در این بازدید که روز گذشته، هجدهم مرداد، با هدف بررسی مسایل این بیمارستان از نزدیک، ارزیابی فعالیت ها و چاره اندیشی در خصوص رفع مشکلات صورت گرفت، از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید شد.

 معاون توسعه

  

"فرزاد همایونفر" مدیر بیمارستان استاد محرری در این بازدید، مجموعه اقدامات انجام شده در این بیمارستان طی چند سال اخیر به معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، معرفی شد.

روند توسعه امکانات و تجهیزات در این بیمارستان، پروژه های هتلینگ، بازسازی، احداث و زیباسازی، راه اندازی درمانگاه و در دست ساخت بودن اقامتگاه همراه بیماران، از جمله مورادی بود که در این بازدید، به مسوولان ستادی دانشگاه، معرفی شد.

همچنین با توجه به تحت پوشش قرار گرفتن خدمات اعصاب و روان در طرح تحول نظام سلامت، چگونگی روند ارایه خدمت به مراجعه کنندگان با تعرفه های سه تا پنج درصدی کنونی، مورد ارزیابی قرار گرفت.

 

 معاون توسعه

زیباسازی بیمارستان و ایجاد فضای سبز در محوطه که موجب تقویت روحیه بیماران شده است، از جمله مواردی بود که مورد استقبال معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و تیم همراه قرار گرفت.

این بازدید با حضور دکتر "سید جلیل معصومی" معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، معاون امور مالی دانشگاه، معاون منابع انسانی دانشگاه، مدیر بوجه و برنامه ریزی دانشگاه، رییس اداره حقوقی و املاک دانشگاه، معاون امور فنی دانشگاه، معاون م امور قراردادهای دانشگاه و معاون فن آوری و اطلاعات دانشگاه، برگزار شد.

بیمارستان اعصاب و روان  استاد محرری در 15 کیلومتری جاده شیراز  مرودشت در منطقه باجگاه، واقع شده و با دارا بودن 500 تخت مصوب، یک بخش اورژانس، دو بخش بانوان و 6بخش مردان، در حال حاضر به عنوان بزرگترین بیمارستان اعصاب و روان استان فارس، ارایه خدمت می کند.

در این مرکز، بیماران افسرده، دوقطبی، اسکیزوفرن، اختلالات شخصیتی، وسواس های عملی و فکری، اختلالات خلقی و اضطراب، افراد وابسته به مواد ، اختلالات جنسی و مورادی از این قبیل بستری می شوند و علاوه بر بیماران استان فارس، استان های همجوار مانند بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان هم در این مرکز به عنوان یک بیمارستان تک تخصصی منطقه ای، بستری می شوند.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 22 آذر 1395 12:10
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا