اولین نگارش در 24 مرداد 1395
تعداد بازدید: 951
چاپ

عملکرد یک ساله واحدهای آموزشی درمانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ارزیابی می شود


 

نخستین نشست ارزیابی عملکرد یک سال گذشته دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر اساس شاخص های تحول و نظام اداری، برگزار شد.

 

تحول اداری

 تحول اداری

 

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، متخصص پزشکی اجتماعی و سرپرست گروه تحول دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: باید همیشه به ذهن بسپاریم که شاخص های تحول اداری، در بوروکراسی اجرایی در یک سیستم نظام مند بهداشتی درمانی، یک تحول است و تنها شاخصی برای پاسخگویی به سازمان مدیریت یا استانداری نیست، بلکه شاخصی است برای تعدیل و استفاده بهینه از نیروها و فعالیت های دیگری که در سیستم انجام می شود.

دکتر "لعبت صالحی" با بیان اینکه در نشست امروز، تمام بیمارستان های شهرستان های استان فارس حضور دارند، افزود: به ویژه هدف ما از ارزیابی امسال این است که نظرات و دیدگاه های همکاران را جمع آوری کنیم.

 

تحول اداری تحول اداری

او تصمیم گیری در مجموعه ستادی را مستلزم آشنایی این مجموعه با واحدهای محیطی برشمرد و افزود: هدف از ارزیابی تنها این نیست که فعالیت ها را بررسی کنیم، بلکه به دنبال راهکارهایی برای حل مسایل مختلف در بیمارستان ها هستیم.

سرپرست گروه تحول دانشگاه، ادامه داد: یکی از بخش های مهم ارزیابی امروز، نگاه بیشتر به موضوع تکریم است که چگونه بیماران تجربه ای خوب در بیمارستان ها داشته باشند، در بخش های دیگر این ارزیابی، توجه به راهکارهای ویژه ای است که برای سلامت اداری و بهبود ارایه خدمات به شکل غیرحضوری مفید است؛ یکی دیگر از موارد ارزیابی، بحث مستندسازی و ارتقای کیفیت خدمات است.

دکتر صالحی افزود: در زمینه ارزیابی یک گروه منسجم فعالیت دارند تا با ارتباط بیشتر با واحدهای محیطی در بهبود و ارتقای کیفیت خدمات درمانی در بیمارستان ها و خدمات سلامت در واحدهای محیطی دیگر کوشا باشیم.

 

تحول اداری تحول اداری

او اضافه کرد: در نشست امروز، 9 ایستگاه شامل مستندسازی، نظام پیشنهادات، آموزش، تکریم ارباب رجوع، فناوری اطلاعات، بازرسی، سلامت اداری، کاهش تصدی اداری و گروه تحول اداری داریم که مسوولان مراکز شرکت کننده در هر ایستکاه به مدت 10 دقیقه، مستندات عملکرد یک سال گذشته را ارایه می دهند و در ارزیابی مورد بررسی قرار می گیرد.

سرپرست گروه تحول دانشگاه در ادامه گفت: نشست های ارزیابی در چهار روز، با حضور 90حوزه مختلف آموزشی و درمانی دانشگاه شامل درمانگاه ها، بیمارستان ها، دانشکده ها، شبکه های بهداشت و درمان استان برگزار می شود.

 

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 22 آذر 1395 12:06
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا