اولین نگارش در 27 مرداد 1395
تعداد بازدید: 1115
چاپ

بازديد معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز از مراكز بهداشتی درمانی شهداي والفجر و انقلاب


معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز به همراه هیاتی، از مراكز بهداشتی درمانی شهداي والفجر و انقلاب، بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این برنامه، از بخش های مختلف این دو مرکز بازدید کرده و بر چگونگی فعالیت های آنان از نزدیک، تظارت کرد.

 

دکترمعصومی

دكتر "سيد جليل معصومی"، در حاشیه این بازدید، گفت: انتظار داریم، با اتمام طرح هاي عمراني در بخش بهداشت، شاهد خدمات بیشتری به همشريان باشيم.

طرح هاي توسعه عمراني مركز بهداشت شهدای انقلاب، مانند ساختمان جديد مركز ريوي، انبار دارويي و بازسازي سالن اجتماعات پيامبر اعظم(ص)، از جمله مواردی بود که از نگاه معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و هیات همراه، بررسی شد.

 

دکترمعصومی

 

دکترمعصومی

 

 

در این بازدیدها که به صورت جداگانه انجام شد، دکتر "حمیدرضا قاسم پور" رییس مرکز بهداشت شهدای انقلاب و دکتر "عبدالحسین فرح بخش" رییس مرکز بهداشت شهدای والفجر، گزارشی از فعالیت های خود از جمله احداث درمانگاه هاي جديد، طرح هاي عمراني و زير ساخت ها، ارایه کردند.

دکترمعصومی

 

رفع نواقص ساختماني، انشعابات و راه اندازي مرکز "داریون" و مسایل شغلی کارکنان، از جمله نکات مورد بررسی در این بازدید بود.


پایان خبر

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 22 آذر 1395 12:05
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا