اولین نگارش در 27 مرداد 1395
تعداد بازدید: 967
چاپ

بازديد كارشناسان مديريت منابع انساني دانشگاه علوم پزشكي شیراز از مركز بهداشت شهداي والفجر

 

 كارشناسان مديريت منابع انساني دانشگاه علوم پزشكي شیراز، با هدف ارزيابي و بازبيني مدارک، از مركز بهداشت شهداي والفجر بازدید کردند.

 

 مرکزبهداشت والفجر

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، مدیرنوسازی وتوسعه سرمایه انسانی وتحول اداری دانشگاه، گفت: بازدید کارشناسان مسوول مدیریت منابع انسانی دانشگاه ازمركز بهداشت شهداي والفجر، با هدف ارتقای سطح کیفی خدمات مربوط به حوزه منابع انسانی وبرطرف کردن مسائل ، بررسی مشکلات اداری وارزیابی واحد های محیطی دانشگاه انجام شد.

ریيس اداره بازنشستگي دانشگاه در این بازدید، گفت: هر ساله مديريت منابع انساني دانشگاه، براي ارزيابي، بازبيني مدارک و رفع مسایل موجود، از مراكز بهداشتی درمانی، بازدید می کند.

"رضا رحيمي"، افزود: احترام و تكريم ارباب رجوع همراه با تبعيت از مقررات، لازم است سرلوحه فعالیت های کارکنان بخش بهداشت و درمان باشد.

 

مرکزبهداشت والفجر 

 

نظم و برگزاري منظم دوره هاي آموزشي كاركنان، طبق روال هر سال، از دیگر نکات مورد بررسی در این بازدید بود که از سوی "عبدالكريم مقيمي"، كارشناس مسوول آموزش ضمن خدمت دانشگاه مورد ارزیابی قرار گرفت.

"روح اله عليزاده" مسوول طبقه بندي مشاغل دانشگاه هم هدف از این بازديد را، راهنمايي و نظارت بر احكام صادر شده عنوان کرد و گفت: با بررسي هايي انجام شده، موارد داراي اشكال، تصحيح مي شود و "ائمه خشنودفر" کارشناس واحد صدور احكام منابع انساني دانشگاه هم هدف از بازديد ها را، راهنمايي و رفع مسایل موجود، عنوان کرد.

 مسوول امور اداري منابع انساني دانشگاه از دیگر اعضای حاضر در این بازدید بود که در خصوص ورود و خروج کارکنان، ثبت ماموریت ها و مرخصی های ساعتی در سامانه حضور و غیاب، توضیحاتی ارایه داد.

 "اسداله نظري"، گفت: مهلت ارسال مرخصی ساعتي و مأموريت در نرم افزار، هفت روز است و پس از آن، به طور اتوماتيک به مرخصي تبديل می شود.

 

پایان خبر

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 22 آذر 1395 12:04
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا