اولین نگارش در 08 شهریور 1395
تعداد بازدید: 955
چاپ

برگزاری نشست شورای مدیران معاونت توسعه دانشگاه با مدیران بیمارستان های شیراز


نشست شورای مدیران معاونت توسعه و منابع دانشگاه، با مدیران بیمارستان های شیراز، با هدف بررسی مسایل موجود در بیمارستان ها، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: در این نشست، مدیران بیمارستان ها در خصوص مسایل موجود در مراکز خود، با مدیران حوزه معاونت توسعه، به گفتگو پرداختند.

 

نشست مدیران

 

 

دکتر "سید جلیل معصومی"، با تاکید بر استفاده از همفکری و همگرایی مثبت در مقابله با مسایل فعلی بیمارستان ها، خواستار اتخاذ راهکارهای مفید و مناسب با شرایط موجود، برای ارایه خدمات بهتر به بیماران و مراجعان شد.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم زپشکی شیراز هم در این نشست، در خصوص تشکیل شرکت هلدینگ دارویی معاونت غذا و دارو، هدف و شیوه شکل گیری، عملکرد و چگونگی تامین و تهیه اقلام دارویی و تجهیزات پزشکی موردنیاز بیمارستان های دانشگاه، توضیحاتی ارایه داد.

نشست مدیران

دکتر"حسین نیک نهاد"، افزود: با توجه به مسایل بیمارستان ها در تهیه برخی اقلام دارویی، شرکت هلدینگ توانست با برنامه ریزی و مدیریت مناسب، قسمت عمده ای از کمبود بیمارستان های دانشگاه را، طی سال 94و 95 برطرف کند.

 

نشست مدیران

 

 

نشست شورای مدیران معاونت توسعه و منابع دانشگاه با مدیران بیمارستان های شیراز، با حضور دکتر "سید جلیل معصومی" معاون توسعه مدیریت و منابع و دکتر"حسین نیک نهاد" معاون غذا و داروی دانشگاه، در موزه مرکز اسناد و مطالعات علمی و فرهنگی دکتر نورانی وصال، برگزار شد.

 

پایان خبر

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 22 آذر 1395 11:58
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا