اولین نگارش در 10 شهریور 1395
تعداد بازدید: 975
چاپ

دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز با خانواده شهید قادری همزمان با هفته دولت


 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مناسبت هفته دولت، با خانواده شهید "لطف اله قادری اردکانی" دیدار کرد.

 

معاون توسعه معاون توسعه

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، در این دیدار که همزمان با آخرین روز از هفته دولت انجام گرفت، دکتر "سید جلیل معصومی" معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به همراه "حسن کشاورزی" مدیر امور مالی دانشگاه و "محمدحسین سرایداران" مشاور رییس دانشگاه در امور ایثارگران و جمعی از کارکنان دانشگاه، در منزل شهید قادری، حضور یافته و با گرامی داشت هفته دولت، با آرمان های شهدای انقلاب اسلامی، تجدید میثاق کردند.

دکتر معصومی در این دیدار، با ارج نهادن به ارزش هایی که انگیزه بخش شهدا برای دلاوری در جبهه های حق علیه باطل شده است، گفت: آرامش امروز ما، ضرورت پاسداشت خون شهدا را دوچندان کرده است و هفته دولت، مناسبت ارزشمندی برای یادآوری این ارزش هاست.

او تاکید کرد: لازم است شهدا و دغدغه های آنان را بیش از پیش بشناسیم تا چراغ راهی، فراروی آینده ما باشد و از برکت خون رنگین شهدا، غافل نشویم.

 

معاون توسعه معاون توسعه

 شهید لطف اله قادری، از کارکنان بیمارستان شهید فقیهی شیراز، در سن 37سالگی، در جبهه های حق علیه باطل و در عملیات فاو، به شهادت رسید.

به گفته خانواده این شهید بزرگوار، او فردی متدین بود که از روزهای انقلاب، در راهپیمایی ها حضور مستمر داشت و سرانجام در مرداد سال 65، در عملیات فاو، شربت شهادت نوشید.

 

پایان خبر

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 22 آذر 1395 11:55
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا