اولین نگارش در 06 مهر 1395
تعداد بازدید: 1416
چاپ

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه خبر داد: انعقاد قرارداد جدید بیمه تکمیلی درمان کارکنان دانشگاه برای سال 96-95

 

دکترمعصومی

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز از انعقاد قرارداد جدید بیمه تکمیلی درمان کارکنان دانشگاه برای سال 96-95 باشرکت سهامی بیمه کوثر خبرداد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، دکتر "سید جلیل معصومی" افزود: پس از برگزاری چند نوبت مناقصه، مذاکرات لازم در مورد بیمه تکمیلی و خدمات آن با شرکت های بیمه ای مختلف انجام شد و در نهایت با توجه به اهمیت موضوع تطابق حق بیمه با توان پرداخت کارکنان، با بیمه کوثر توافق صورت گرفته و قرارداد همکاری از یکم مهر امسال تا سی و یکم شهریور سال 96، منعقد شد.

او با بیان اینکه این قرارداد شامل سه طرح سطح یک، سطح دو و سطح سه است، ادامه داد: هر فرد مجاز به انتخاب یک طرح برای خود و تمامی افراد تحت تکفل است.

دکتر معصومی اضافه کرد: کارکنان گرامی می توانند برای اطلاع از جدول تعهدات هر یک از طرح ها، به بخش بیمه سایت کارمند دانشگاه مراجعه کنند و از یکم مهر، زمان نام نویسی آغاز شده که تا بیستم مهرماه ادامه می یابد.

رییس اداره رفاه و تعاون دانشگاه نیز گفت با توجه به پایان یافتن قرارداد بیمه تکمیل درمان مربوط به سال 95-94، تمامی بیمه شدگان بایستی برای دریافت خسارت هزینه های پرداختی، حداکثر تا سی ام آبان، مدارک و مستندات خود را به نمایندگان شرکت بیمه مستقر درد انشگاه تحویل دهند.

"رحیم معصومی" تاکید کرد: پس از این تاریخ، به درخواست های ارسالی، ترتیب اثر داده نمی شود و مسوولیتی متوجه شرکت بیمه نخواهد بود.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 06 مهر 1395 18:25
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا