اولین نگارش در 12 مهر 1395
تعداد بازدید: 1293
چاپ

کسب عنوان نخست دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ارزیابی عملکرد سال 94در استان؛ مصداق تلاش دسته جمعی دانشگاهیان علوم پزشکی برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و خدمت به مردم

 

دکترمعصومی

 

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: کسب عنوان نخست دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ارزیابی عملکرد سال 94، از میان 70دستگاه اجرایی استان فارس، مصداقی از تلاشی دسته جمعی دانشگاهیان در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، دکتر "سید جلیل معصومی" افزود: کسب هزار و 971امتیاز از مجموع دو هزار امتیاز پیش بینی شده برای این ارزیابی در استان، موفقیت قابل توجهی بود که بی شک با تلاشی همه جانبه فراهم شد و از سویی دیگر، انگیزه ای قوی برای مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سراسر استان به وجود اورد تا با همتی مضاعف در ارایه خدمت بکوشند.

او با اشاره به خدمت بیش از 28هزار نیروی شاغل در مجموعه زیر پوشش این دانشگاه در استان، ادامه داد: بی شک هماهنگ سازی و مدیریت این مجموعه عظیم در راستای هدفی واحد که همان خدمت به مردم و رضایتمندی عمومی است، کوششی شبانه روزی را به همراه داشته که با همدلی و همراهی تمامی اعضای این مجموعه فراهم شده است.

دکتر معصومی اضافه کرد: این ارزیابی در دو گروه شاخص های عمومی و اختصاصی صورت گرفته و دانشگاه علوم پزشکی شیراز، توانست در گروه عمومی به امتیاز 981 و در گروه اختصاصی به امتیاز 989 دست یابد که نشان دهنده تلاش برای همراهی با اهداف عمومی در استان، ضمن غافل نماندن از وظایف تخصصی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه تاکید کرد: در دانشگاه علوم پزشکی شیراز تلاش شده تا تعهد و توانمندی، روحیه همکاری، مسوولیت پذیری و پاسخگویی، تقویت شود و امیدواریم این موفقیت در سال های بعد نیز تکرار شود.

سرپرست تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی شیراز هم در این راستا، گفت: از مهمترین ارکان بهره وری و دستیابی به اقتصاد مقاومتی در کشور، تلاش در راستای اصلاح نظام اداری، استفاده بهینه از منابع موجود و مهندسی مجدد ساختار در انجام امور محوله است.

دکتر "لعبت صالحی" ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز از این امر مستثنا نبوده و با برنامه ریزی صحیح، ضمن ایجاد فضای تعاملی مثبت و مشارکت گروهی همراه با دیگر ارگان های دولتی، در روند اصلاحات پیشنهادی سازمان برنامه و بوجه کشور و استان اهتمام ورزیده و این روند، با جدیت بیشتری در ادامه، پیگیری می شود.

او افزود: در یک نگاه کلی، ایجاد درک مشترک از شاخص های اصلاح نظام اداری و اهمیت آنها در توسعه پایدار و اقتصاد مقاومتی دانشگاه، بهره گیری بهتر از فرصت ها و توان کارکنان دانشگاه و هم افزایی فکری و اجرایی در کسب رتبه برتر و دستیابی به اهداف مورد انتظار، نقش مهمی را در این راستا ایفا کرده است.

دکتر صالحی یادآور شد: بدون تردید، اصلاح و بهبود مستمر نظام سلامت با توجه به محدودیت ها و چالش های اقتصادی و تغییرات روزافزون عوامل سلامت، نیازمند طرح و اتخاذ رویکردهای جدید و انعطاف پذیر است.

سرپرست تحول اداری دانشگاه نیز ابراز امیدواری کرد تا مجموعه دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز با همکاری و تفکر بیشتر، به طرح و انتخاب راهکارهای استاندارد و هزینه اثربخش برای بهبود نظام اداری حوزه سلامت کشور دست یابند.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 13 مهر 1395 04:30
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا