اولین نگارش در 12 آبان 1395
تعداد بازدید: 974
چاپ

هم اندیشی مدیران مالی و بودجه دانشگاه های علوم پزشکی منطقه 5 کشور به میزبانی شیراز

 

همایش هم اندیشی مدیران مالی و بودجه دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه پنج کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه ، دکتر "کامبیز ایرجی"، قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ابتدای این همایش با توجه به مسایل اعتباری موجود در کشور، از مدیران مالی و بودجه، به دلیل همفکری برای پیشرفت برنامه های دانشگاه های کلان منطقه پنج، قدردانی و نسبت به اثربخشی این همایش ابراز امیدواری کرد.

مدير برنامه ريزي بودجه و پايش عملكرد دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: همایش مشترک مدیران مالی و بودجه کلان منطقه پنج کشوری به میزبانی دانشپگاه علوم پزشکی شیراز، با توجه به نزدیک شدن به لایحه بودجه سال 96، برگزار شد.

 

مدیران مالی منطقه پنج آمایش کشوری

 

"محمدحسين خادميان"، در خصوص وضعیت اعتبارات دانشگاه در سال 95، مقایسه عملکرد اعتباری بخش بهداشت و درمان و آموزش در سال 94 با اعتبار سال 95، وضعیت اعتبار ابلاغیه بودجه سال 95، مقایسه اعتبارات حقوق و مزایای کارکنان دانشگاه از سال 90 تا 95، محاسبات مالی 95 در برنامه های آموزشی 95، برنامه خدمات رفاهی و فرهنگی ورزشی دانشجویان و برنامه تحقیقات دانشگاهی، پیش بینی اعتبار موردنیاز از محل عمومی 95 و وضعیت اعتبارات بخش بهداشت 95، توضیحاتی ارایه داد.

مدير برنامه ريزي بودجه و پايش عملكرد دانشگاه، افزود: امیدواریم در این نشست به نتایج راهبردی و عملکردی برسیم و مسایل موجود در ماه های آینده و سال آتی را پیگیری و حل کنیم.

مدیران مالی منطقه پنج آمایش کشوری

معاون مديريت بودجه برنامه ای دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ار حضور دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه پنج کشوری، شامل دانشگاه های علوم پزشکی شیراز، فسا، جهرم، لار، گراش، بوشهر و بندرعباس، در این همایش خبر داد و گفت: با توجه به نزدیک شدن لایحه بودجه 96، این همایش برای هم اندیشی و هماهنگی مسایل مالی و ارایه نرم افزارها، با حضور مدیران مالی و بودجه دانشگاه ها، برگزار شد.

"شهريار توپچی"، افزود: در این همایش، کسری اعتبارات و پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان تا پایان سال، موضوع اتصال HIS به نرم افزار حسابداری تعهدی و بررسی نسبت های مالی، نرم افزار بودجه ریزی دانشگاه، بررسی شد.

مدیران بودجه و مالی دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه پنج کشور، نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص مسایل مالی موجود، راهکارها و اهداف دانشگاه ها و وزارت بهداشت و درمان، مطرح کردند.

 

پایان خبر

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 22 آذر 1395 11:33
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا