اولین نگارش در 18 آبان 1395
تعداد بازدید: 953
چاپ

تقدیر از برگزیدگان ارزیابی عملکرد تحول اداری واحدهای محیطی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به پاس کسب رتبه نخست استان

 

همایش تقدیر از برگزیدگان ارزیابی عملکرد تحول اداری واحدهای محیطی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال 94، با حضور معاونان توسعه دانشگاه های علوم پزشکی کلان منطقه پنج کشوری، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: با توجه به کسب رتبه نخست تحول اداری دانشگاه در بین دستگاه های استان فارس، این همایش برای تقدیر از تمام مدیران، کارشناسان و کارکنان درگیر در تحول و تغییرات در دانشگاه، برگزار شد.

 

دکترمعصومی

 

دکتر "سید جلیل معصومی"، با اشاره به طرح موضوعاتی پیرامون ویژگی های تحول اداری، امتیازات در سطح های مختلف، نوع معیارها و سنجش آن و تغییرات ایجاد شده در قسمت های مختلف دانشگاه، در این همایش، بر خدمت بهتر و جدیدتر در ارایه به بیماران و تحولی جدید در مجموعه دانشگاه، تاکید کرد.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، ادامه داد: باید تمام کارکنان دانشگاه، برای ایجاد وضعیت بهتر و مناسب تر در سال جاری و سال آینده، تلاش داشته باشند تا دانشگاه جایگاه خود را حفظ کند و لازم است از کوشش و تلاش کارکنانی که باعث رسیدن دانشگاه به این جایگاه شده اند، تقدیر کرد.

 

 دکتر معصومی، اضافه کرد: با توجه به انتخاب دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان محور هماهنگ کننده کلان منطقه پنج، باید با هماهنگی و همکاری دانشگاه های علوم پزشکی این کلان منطقه و نقش ویژه دانشگاه ها در جنوب کشور، برای بهبود و ارتقای خدمات بهداشتی درمانی، تلاش کرد.

 

تحول اداری

سرپرست مرکز سیاست گذاری، برنامه ریزی و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: شاخص های ارزیابی اصلاح نظام اداری، شامل تکریم ارباب رجوع، کاهش تصدی گری، استانداردسازی خدمات در راستای مستندسازی بوده که براساس نقشه راه اصلاح نظام اداری در ابتدای سال 93، با نظرات و سیاست های رهبری و اهداف بلندمدت دولت جدید طراحی شده است.

 

دکتر "لعبت صالحی"، افزود: کسب رتبه نخست دانشگاه در بین دستگاه های استان فارس، آغاز یک تحول بزرگ تر و جدیدتر است و حفظ کردن این جایگاه، بسیار پراهمیت و تلاش مضاعف می خواهد.

سرپرست مرکز سیاست گذاری، برنامه ریزی و تحول اداری دانشگاه، ادامه داد: بر اساس مطالعات مختلف صورت گرفته در بیمارستان ها با یک نظرسنجی از سوی بخش خصوصی، وضعیت موجود برای رضایتمندی مراجعان از خدمات ارایه شده بررسی و نتایج ارزیابی، در ارایه خدمات استفاده شد که این نظرسنجی یک ارتباط و همکاری بین مردم و مسوولان است.

 

تحول اداری

 

او بر فرهنگسازی استفاده بهینه از خدمات سلامت، تاکید کرد و در خصوص سند راهبردی یکپارچه، گفت: این سند بین دانشگاه و واحدهای محیطی تدوین شده که مراحل نخستین آن، در حال انجام است.

سرپرست مرکز سیاست گذاری، برنامه ریزی و تحول اداری دانشگاه، گفت: سند راهبردی با توجه به تمام ابعاد اسناد بالادستی، اهداف کلی و کمی که در حوزه سلامت برنامه ششم توسعه است، در آن گنجانده شده است.

 

دکتر صالحی، افزود: از جمله سیاست های مهم رهبری در حوزه سلامت، اقتصاد مقاومتی، ارایه خدمات مناسب و کاهش آسیب های اجتماعی، به شمار می رود.

 

این همایش، با حضور مسوولان و کارکنان شبکه های بهداشت و درمان، مراکز بهداشتی درمانی، دانشکده های استان فارس و معاونان توسعه دانشگاه های کلان منطقه پنج کشور برگزار و از واحدهای محیطی دانشگاه که در ارزیابی اصلاح نظام اداری و شاخص های آن، همکاری داشتند، تقدیر شد.

 

پایان خبر

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 22 آذر 1395 12:09
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا