اولین نگارش در 25 آبان 1395
تعداد بازدید: 822
چاپ

تقدیر رییس سازمان برنامه و بودجه استان از رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 

 

 

در پی کسب رتبه نخست دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان در سال 94، رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، از رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، دراین لوح سپاس با اشاره به نمایان شدن هرچه بیشتر جایگاه راهبردی نظام های مدیریتی در کارآمدی سازمان ها، مهم ترین عامل اثربخشی و توافق سازمان ها، بهره مندی از این گونه نظام ها عنوان شده است.

همچنین در این لوح سپاس، آمده است: ارزیابی عملکرد به عنوان فرآیندی مستمر برای بهبود بالندگی سازمان، امری ضروری است و سازمان هایی در این فرآیند موفق تر هستند که با استفاده بهینه از منابع انسانی، تلاش در جهت کسب رضایت ارباب رجوع و توجه به بهبود مستمر کیفیت خدمات، به بهترین وجه، نایل آیند.

 

تحول اداری

در ادامه این لوح از تلاش های مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این زمینه، تقدیر شده است.

همچنین از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تندیسی از اولویت های راهبردی دانشگاه برای سال های 95 تا 97 به اعضای هیات رئیسه دانشگاه تقدیم شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این خصوص، گفت: این دانشگاه در سال 94 توانست به رتبه نخست در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان فارس دست یابد و هم اکنون نیز مصمم هستیم بتوانیم این موفقیت را تداوم بخشیم.

 

تحول اداری

دکتر "سید جلیل معصومی" ادامه داد: در همین راستا، دکتر ایمانیه، رییس دانشگاه، تندیسی دارنده هفت اولویت راهبردی دانشگاه برای سال های 95 تا 97 و نیز ارزش هایی که عملکرد دانشگاه می بایست بر آنها استوار باشد، به اعضای هیات رییسه دانشگاه اهدا کرد.

او ارزش های ارایه خدمات را شامل تعهد و اشتیاق به بهبود کیفیت و ارایه خدمات، به کار گیری دانش و مهارت های لازم و همکاری و مشارکت در میان کارکنان و مدیران دانشگاه اعلام کرد.

همچنین، مهندس "احمدعلی افکاری"، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان برنامه و بودجه استان فارس، در آیین تجلیل از کارمندان نمونه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، کسب رتبه نخست دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان در سال 94 را اعلام کرده بود و دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان فارس، در سال 94، با کسب 1970امتیاز از مجموع دو هزار امتیاز، توانسته به رتبه نخست استان دست باید.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 25 آبان 1395 05:18
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا