اولین نگارش در 27 آبان 1395
تعداد بازدید: 978
چاپ

بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز از مرکز بهداشت شهدای گمنام

 

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از مرکز بهداشت شهدای گمنام، بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، این بازدید روز گذشته، بیست و پنجم آبان، با هدف بررسی مسایل این مرکز از نزدیک، ارزیابی فعالیت ها و چاره اندیشی در خصوص رفع مشکلات صورت گرفت و بخش های مختلف این مرکز مورد بررسی قرار گرفت.

دكتر "سيد جليل معصومی"، در حاشیه این بازدید، گفت: انتظار داریم، با حضور مدیران حوزه ستادی دانشگاه در مراکز بزرگ بهداشتی درمانی و آشنایی نزدیک با مسایل پیرامون بهداشت و درمان و خدمات ارایه شده برای سلامت جامعه، در صورت امکان برای رفع مشکلات واحدهای دانشگاه گام های جدی و مثمر ثمر برداشته و شاهد خدمات بیشتری به مردم باشيم.

 

دکتر معصومی

 

دكتر "سيد جليل معصومي"، در نظر گرفتن مکان مناسبی برای مرکز بهداشت شهدای گمنام را از جمله نکات مورد بررسی در این بازدید اعلام کرد و نقش نیکوکاران سلامت را در این راستا، مهم و موثر برشمرد.

دكتر "علی تهمتن"، رييس مركز بهداشت شهداي گمنام هم ضمن ارایه گزارشی از خدمات این مرکز، گفت: در حال حاضر جمعيت شهري و روستايي مورد پوشش این مرکز، 260 هزار نفر است، که با راه اندازي مراكز خدمات جامع سلامت، خدمت رساني به اقشار مختلف مردمي، بهبود قابل توجهي داشته است.

دكتر "علي توكلي"، مدیر خدمات پشتیبانی دانشگاه هم که دکتر معصومی را همراهی می کرد، گفت: با توجه به جابجايي انبار مركز بهداشت به پايگاه سلامت امام حسين(ع) واقع در شهرك جواديه، بسياري از مسایل انبار حل شده است و وضعیت مناسبی دارد.

این بازدید با حضور دكتر "سيد جليل معصومي" معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه به همراه دكتر "كامبيز ايرجي" قائم مقام معاونت توسعه، دكتر "علي توكلي"مدير خدمات پشتيباني، "نجيم نصيري" معاون مدير مالي، "شهريار توپچي" معاون مديريت بودجه برنامه دانشگاه، دكتر "كريم فرهادي"سرپرست اداره حقوقي و املاک دانشگاه، دكتر "فرشاد فتاحي جهرمي" معاون مدير توسعه سازمان و منابع انساني، دكتر "سيد هدايت اله فقيه" مدير آمار و فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه برگزار شد و تمامي واحدهاي بهداشتي، پشتيباني و امور مالی مركز بهداشت شهداي گمنام، مورد بازدید قرار گرفت.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ پنج شنبه, 27 آبان 1395 05:26
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا