اولین نگارش در 05 بهمن 1395
تعداد بازدید: 988
چاپ

همکاری دانشگاه های علوم پزشکی شیراز و تبریز در حوزه خدمات توسعه و پشتیبانی گسترش می یابد/ استقبال از ساماندهی خدمات در MCMC

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز از بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی تبریز از بخش های مختلف دانشگاه، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، دکتر "سید جلیل معصومی" گفت: با توجه به اینکه تبادل اطلاعات و تجربیات بین دانشگاه های مختلف باعث می شود تا ارتقای بهتر خدمات و بهبود سطح ارایه خدمات به مردم را داشته باشیم، در این راستا برنامه هم اندیشی بین دانشگاه های علوم پزشکی شیراز و تبریز انجام شد و معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی تبریز همراه با مدیران حوزه توسعه آن دانشگاه به مدت دو روز در دانشگاه علوم پزشکی شیراز حضور یافتند.

 

دکتر معصومی

او اضافه کرد: در این مدت برنامه هایی که در دانشگاه علوم پزشکی به صورت ویژه و خاص اجرا شده است در نشست هایی به بازدیدکنندگان معرفی شد و در زمینه های مختلف توسعه، شیوه های ارایه بهتر خدمات، بررسی شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، ادامه داد: این بازدیدها و نشست ها باعث شد تا طرفین با اقدامات یکدیگر آشنا شده و از تجربیات هم بهره مند شوند.

دکتر معصومی

دکتر معصومی، با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی شیراز تجربه های خوبی در بحث mcmc (مرکز پایش مراقبت های درمانی) و راه اندازی بیمارستان سوختگی و گردش کارهای بیمارستان بزرگی مانند نمازی را دارد، این گروه بازدیدهایی از mcmc، بیمارستان سوختگی امیرالمومنین(ع) و بیمارستان نمازی داشتند تا از تجربیات شیراز برای راه اندازی این بخش ها در تبریز، استفاده کنند.

او افزود: این تبادل فکرها برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب در زمینه کارهایی که انجام می دهیم، بسیار مفید است تا از دوباره کاری جلوگیری شود و مقدمه ای برای معرفی عملکردها در نشست های معاونان توسعه کشور است.

بخش زیادی از موفقیت های دانشگاه علوم پزشکی شیراز مدیون پایداری در مدیریت است

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی تبریز هم گفت: یکی از موضوعات بسیار مهمی که در بحث مدیریت وجود دارد، استفاده از تجربه های موفق در حوزه های مختلف است، به همین دلیل با توجه به اینکه دانشگاه علوم پزشکی شیراز یکی از دانشگاه های خوب کشور به ویژه در حوزه توسعه است و تجربه های خوبی در بحث های توسعه و مالی دارند، در نظر داشتیم همراه با مدیران توسعه تبریز این تجربه ها را از نزدیک ببینیم و تبادل افکار داشته باشیم و از کارهای خوب شیراز بتوانیم در دانشگاه علوم پزشکی تبریز استفاده کنیم.

دکتر معصومی

دکتر "فقیه دینوری"، افزود: هدف اصلی از این سفر در واقع استفاده از تجربه های موفق و آشنایی با ساختارهای دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حوزه توسعه است.

او با اشاره به بازدید از واحد mcmc دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اضافه کرد: هر چه هماهنگی بین واحدها بیشتر باشد، باعث می شود ارایه خدمت به بیماران و مردمی که در شهرستان ها زندگی می کنند بهتر انجام شود و یکی از کارهای خوبی که در شیراز انجام شده است تشکیل ستاد هدایت درمان یا پایش بحث درمان و مرکز mcmc است، به همین دلیل می خواستیم از این مکان دیدن کنیم و از این تجربه موفق، در تبریز استفاده کنیم.

 

دکتر معصومی

دکتر دینوری، در زمینه بازدید از بیمارستان سوختگی و ترمیمی امیرالمومنین(ع)شیراز نیز گفت: با توجه به اینکه در تبریز توسعه و ساخت بیمارستان جدید سوختگی، در حال انجام است، همکاران حوزه فنی ما از بیمارستان سوختگی شیراز بازدید کردند تا کارهای خوبی که در آنجا انجام شده است، در تبریز هم انجام دهیم.

او در زمینه جایگاه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بیان کرد: شیراز از دانشگاه های بزرگ و قدیمی کشور است و تجربه های بسیار خوبی دارد، به ویژه پایداری در مدیریت از نقاط قوت این دانشگاه است، کسی در راس دانشگاه قرار گرفته است که تجربه درازمدت مدیریتی در حوزه های مختلف تجربه کرده و این یک نقطه عطف در مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شیراز است، بخش زیادی از موفقیت های دانشگاه علوم پزشکی شیراز مدیون پایداری در مدیریت است و باعث شده تا برنامه ها سر جای خود بنشیند و با تغییر و تحول در حوزه های مدیریتی، برنامه ها بی نتیجه نماند و به نتیجه برسد.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 05 بهمن 1395 15:28
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا