анализ сайта Joomla
перенести сайт на joomla 2.5

اولین نگارش در 16 بهمن 1395
تعداد بازدید: 867
چاپ

مسوولان معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه روز پرستار را تبریک گفتند

 

 

 

معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیر امور مالی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در پیامی روز پرستار را به تمامی فعالان در این عرصه تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، دکتر "سید جلیل معصومی"، ولادت با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را به تمامی پرستاران و به ویژه فعالان در دانشگاه علوم پزشکی شیراز تبریک گفت و در پیامی از آنان تقدیر کرد.

در متن کامل این پیام آمده است:

پرستاری هنری است بی نظیر و تخصصی است بی همتا. پرستاری تنها مراقبت از علایم حیاتی بیمار نیست؛ فقط نگاهبانی از مرز حیات بیمار نیست؛ بلکه دمیدن روح زندگی است در تن رنجور بیمار؛ وزش نسیم محبت است و جاری کردن زلال امیدواری در بدن خسته بیمار؛ پرستاری حفظ جان بیمار است و تقویت روح او؛ درمان زخم های بیمار است و مرهم نهادن بر زخم های درون او. پرستاری آمیختن طبابت جسم است با طبابت روح؛ روشن نگه داشتن چراغ حیات بیمار است و درخشان کردن خورشید ایمان و اعتمادش به زندگی. برای همین است که پرستاری هنر است و تخصص.

پرستاران در کنار پزشکان و تمامی افرادی که به حوزه درمان و سلامت کشور خدمت می‌کنند جایگاه مهم و رفیعی را به خود اختصاص داده‌اند و فارغ از برخی مشکلات، همگی آنان برای خدمت به این مردم شریف تلاش می‌نمایند و امیدوارم بتوانیم قدرشناس همه این عزیزان و تمام کسانی که همچون آتشنشانان فداکار و شهید در راه خدمت به ملت عزیز ایران اسلامی کوشش می‌نمایند باشیم و برای همه این عزیزان سربلندی  و عزت آرزومندم.

دکتر سید جلیل معصومی

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 

همچنین مدیر امور مالی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با تبریک روز میلاد بزرگ پرستار مکتب اسلام، حضرت زینب(س)، از خدمات پرستاران تقدیر کرد. در متن پیام "محمدحسن کشاورزی" آمده است:

ميلاد پربركت بزرگ خاتون عدالت، پرستار نيكي ها، اسوه صبر و استقامت، حضرت زينب كبري سلام الله عليها را كه به زيبايي، روز پرستار نام گرفته است به تمامی پرستاران عزيز و گرانقدر كه همچون فرشتگان سپيدپوش مرهم آلام بيماران مي باشند، تبريك عرض نموده و توفيق روزافزون آن عزيزان را در ظل توجهات حضرت وليعصر ارواحنا له الفدا از ايزد متعال خواستارم.

 

محمدحسن کشاورزی

مدير امور مالي دانشگاه

 

آخرین ویرایش در تاریخ شنبه, 16 بهمن 1395 15:46

авто-детали
новинки кинематографа

ایمن شده توسط وب سایت جومینا