اولین نگارش در 04 اسفند 1395
تعداد بازدید: 753
چاپ

پیام تبریک مدیر توسعه منابع فیزیکی وامور عمرانی وتجهیزاتی دانشگاه به مناسبت روز مهندس

 

 مهندس افراشی

 مدیر توسعه منابع فیزیکی وامور عمرانی وتجهیزاتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در پیامی روز مهندس را به تمامی فعالان در این عرصه تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه ، مهندس کرامت اله افراشی ، پنجم اسفندماه ، مصادف با روز مهندس را به منظور قدردانی از خدمات تمامی فعالان در این حوزه به ویژه مهندسانی که در عرصه سلامت تلاش می کنند، فرصتی مغتنم شمرد .

مهندس افراشی روز مهندس را به تمامی مهندسان و به ویژه فعالان در دانشگاه علوم پزشکی شیراز تبریک گفت و در پیامی از آنان تقدیر نمود .

در متن کامل این پیام آمده است :

" مهندسان بی شک آفرینندگان دنیای نوین و فناوری های روزند. "

بسیاری از پیشرفت ها و تحولات جوامع بشری و توسعه فناوری های نوین در طول زمان مرهون تلاش انسان های متفکر و خلاق در حیطه های مختلف از جمله مهندسی است .

تاریخ پرافتخار ایران اسلامی مفتخر به داشتن دانشمندان و مهندسان فرهیخته ای است که از پایه گذاران تمدن این مرز و بوم بوده اند.

پنجم اسفند ماه سالروز تولد دانشمند و مهندس ایرانی ، خواجه نصیر الدین طوسی به عنوان روز مهندس نامگذاری شده است ، بنابراین از این فرصت استفاده می شود تا از تلاش های مستمر تمامی مهندسان در فراگیری، طراحی و اجرای علوم مهندسی،فنی و به کارگیری آنها در حیطه سلامت تشکر و قدردانی گردد .

 

مهندس کرامت اله افراشی

مدیر توسعه منابع فیزیکی وامور عمرانی وتجهیزاتی دانشگاه

 

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 04 اسفند 1395 16:59
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا