اولین نگارش در 18 اسفند 1395
تعداد بازدید: 527
چاپ

شیراز؛ میزبان دوره آموزش مدیران بیمارستان های کلان منطقه 5 آمایش کشور

 

 

دوره آموزشی هفت گانه مدیران بیمارستان های کلان منطقه پنج دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کشور در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در حال برگزاری است.

 

مدیران بیمارستان ها منطقه 5

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، دبیر علمی این دوره آموزشی، گفت: دوره آموزشی مدیران بیمارستان های کشور با همکاری مرکز توسعه تحول اداری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان بهداشت جهانی در سطح اول در هفت ماژول برگزار می شود.

دکتر"فرهاد لطفی" این ماژول ها را شامل مدیریت اطلاعات، مدیریت بحران، مدیریت کیفیت، حاکمیت و تفکر راهبردی، مدیریت مالی، مدیریت منابع انسانی و زنجیره های تامین طراحی عنوان کرد.

مدیران بیمارستان ها منطقه 5

او افزود: محتوای این دوره های آموزشی با حضور اساتید بین المللی تهیه و از سوی مسوولان هر ماژول ترجمه شده و در هشت کلان منطقه آمایش کشوری، برای مدیران بیمارستان های وزارت بهداشت برگزار می شود.

دکتر لطفی ادامه داد: این دوره سه روزه با محوریت مدیریت فناوری اطلاعات زیر نظر دکتر "تارا" مدیرکل فناوری اطلاعات وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و 10 استاد این حوزه، با حضور 40 مدیر بیمارستان های دانشگاه های علوم پزشکی شیراز، جهرم، فسا، هرمزگان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد، لارستان و گراش برگزار می شود.

مدیران بیمارستان ها منطقه 5

این دوره آموزشی، از هفدهم اسفند در مجموعه فرهنگی و آموزشی جهاد دانشگاهی دانشگاه شیراز آغاز شده و تا نوزدهم اسفند، ادامه می یابد.

پایان خبر

 

آخرین ویرایش در تاریخ چهارشنبه, 18 اسفند 1395 16:06
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا