اولین نگارش در 28 فروردين 1396
تعداد بازدید: 525
چاپ

پروژه های جدید سلامت در پاسارگاد از نگاه 2 معاون دانشگاه بررسی شد

 

معاون توسعه مدیریت و منابع به همراه معاون امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، صبح امروز از چندین پروژه سلامت در شهرستان پاسارگاد، دیدن کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، دکتر "سید جلیل معصومی" معاون توسعه مدیریت و منابع به همراه دکتر "کرامت اله افراشی"، معاون امور اجتماعی دانشگاه، با حضور در شهرستان پاسارگاد، از نزدیک بر روند پیشرفت پروژه های مرکز اورژانس 115سعادت شهر، خانه پزشک مرکز خدمات جامع سلامت علی آباد و خانه پزشک مرکز بهداشتی درمانی مادرسلیمان، نظارت کردند.

بازدید از بیمارستان امام جعفر صادق(ع) پاسارگاد و نظارت بر چگونگی ارایه خدمات درمانی در این بیمارستان 96 تخت خوابه، همچنین نحوه اجرای بسنه های خدمتی طرح تحول نظام سلامت، از دیگر برنامه های این سفر بود.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان پاسارگاد در حاشیه این سفر، با تاکید بر نقش موثر بهره برداری از این پروژه ها در ارتقای سلامت مردم این شهرستان، گفت: با راه اندازی این خانه های پزشک، امکان جذب پزشک و دندانپزشک در شهرستان فراهم شده است.

معاون توسعه مدیریت ومنابع

مهندس "عبداله بهادری" راه اندازی خانه های پزشک را بستری برای آرامش خاطر در راستای ارتقای خدمات عنوان کرد و افزود: این دو پروژه در مرکز خدمات جامع سلامت علی آباد و مرکز بهداشتی درمانی مادرسلیمان، به زودی به بهره برداری می رسد.

او از پروژه اورژانس 115 سعادت شهر، به عنوان دیگر خدمت جدید سلامت در این شهرستان یاد کرد که این پروژه نیز در مرحله بهره برداری قرار دارد و گفت: با راه اندازی این پایگاه اورژانس، زمان حضور نیروهای امدادی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی بر بالین بیماران و نیز حوادث ترافیکی جاده ای در شهرستان، کاهش می یابد که خدمت موثری در سلامت مردم است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان پاسارگاد با اشاره به بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع به همراه معاون امور اجتماعی دانشگاه از بیمارستان امام جعفر صادق(ع)، اضافه کرد: از جمله نکاتی که در این بازدید مورد بررسی قرار گرفت، افزایش فضای فیزیکی بخش اعصاب و روان بیمارستان بود که در صورت محقق شدن این امر، بار مراجعه بیماران شهرستان به بیمارستان اعصاب و روان استان محرری، کاهش می یابد.

پایان خبر

آخرین ویرایش در تاریخ دوشنبه, 28 فروردين 1396 05:51
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا