اولین نگارش در 19 ارديبهشت 1396
تعداد بازدید: 530
چاپ

موفقیتی دیگر در دانشگاه علوم پزشکی شیراز: معاونت توسعه مدیریت و منابع؛ پیشتاز در کشور

 

 

معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ارزیابی سال 95 معاونت توسعه مدیریت و منایع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به عنوان معاونت پیشتاز کشور معرفی شد.

 

معاونت توسعه

 

 

به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه، دکتر " سید علی صدرالسادات"، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، با اهدای لوح سپاسی به دکتر "محمدهادی ایمانیه" رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تلاش های صورت گرفته در این راستا را مورد تقدیر قرار داد.

در این لوح سپاس، آمده است:

تداوم نظام مديريت عملكرد، يكي از نشانه هاي اساسي حركت در مسير تعالي هر سازمان محسوب مي گردد كه چنين نظامي مرهون تلاش هاي بي دريغ مديران و كاركنان انديشمند و عملگرايي است كه در پي شناسايي، تامين و تخصيص هدفمند منابع براي دستيابي به اهداف سازمان مي باشند .

اكنون كه با عنايت الهي، وارد سومين سال استقرار نظام مديريت عملكرد در حوزه توسعه مديريت و منابع وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشكي شده ايم، بدينوسيله اعلام مي دارد معاونت توسعه مديريت و منابع آن دانشگاه در ارزيابي به عمل آمده در سال 1395 به رتبه پيشتاز (*) نايل آمده است .

لذا ضمن تقدير از اهتمام ويژه جنابعالي و معاون محترم توسعه مديريت و منابع آن دانشگاه و همكاران ايشان، توفيقات بيشتر همگان را در نيل به اهداف بلند نظام سلامت از  درگاه خداوند متعال خواهانم.

 

دکتر سید علی صدرالسادات

معاون توسعه مدیریت و منابع

 

آخرین ویرایش در تاریخ سه شنبه, 19 ارديبهشت 1396 10:32
شما اینجا هستید   خانهآرشیو اخبار معاونت

وب سایت های مرتبط

Useful Sites

 

موقعیت مکانی معاونت

Healthmap.sums.ac.ir

ایمن شده توسط وب سایت جومینا